Veolia łączy energię pokoleń i patrzy w przyszłość

Veolia jest uznaną światową marką specjalizującą się w optymalnym zarządzaniu zasobami naturalnymi. Zatrudnia ponad 169 000 pracowników na całym świecie. W Polsce Grupa od 20. lat jest sprawdzonym partnerem miast i przemysłu, oferującym innowacyjne usługi dostosowane do potrzeb klientów, stale rozwijającym swoją działalność na terenie kraju. Veolia jest jednym z czołowych dostawców usług w zakresie zarządzania energią, gospodarki wodno-ściekowej i odpadowej. W Polsce prowadzi działalność w 83 miastach, w 41 zarządza sieciami ciepłowniczymi. Grupa zatrudnia w Polsce około 4300 pracowników.

1Jako pracodawca – Veolia łączy energię pokoleń, starając się jak najlepiej wykorzystywać potencjał różnorodności. Nasi pracownicy są dla nas najważniejsi. Wierzymy, że ich zaangażowanie, wkład i codzienny wysiłek gwarantują nasz wspólny rozwój i sukces firmy. Zapewniamy stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i z potencjałem rozwoju – 90% umów o pracę to umowy na czas nieokreślony. Szkolimy i dbamy o rozwój naszych ludzi – na każdego pracownika przypada 40 godzin szkoleń rocznie. Od lat realizujemy programy rozwojowe, dedykowane dla różnych grup pracowników. To m.in.: diVE (Dni Integracji Veolii) dla nowych pracowników, SPARK (Z iskrą do działania) dla średniej kadry menedżerskiej i POWER LEAD (Siła Liderów) – program rozwijający kompetencje przywódcze.

Ambicją Veolii jako pracodawcy jest być przygotowanym do przyszłości. Z jednej strony – szanując tradycję, odpowiednio zarządzając wiekiem i różnorodnością, a z drugiej reagować na zmieniający się świat i dostosowywać się do niego wdrażając nowoczesne rozwiązania biznesowe i HR. Dlatego też, w ramach programu GENERATOR, Veolia współpracuje z 7 szkołami średnimi na terenie całej Polski. Obejmuje w nich patronatem klasy o profilu energetycznym i zatrudnia absolwentów w swoich spółkach. Natomiast w ramach wdrożonego programu In.ON (Innowacje.ON) budujemy kulturę innowacyjności. W dobie cyfrowych rozwiązań pracujemy nad digitalizacją, wprowadzamy bardziej nowoczesne narzędzia, w tym w obszarze HR. Dzięki nowoczesnym, innowacyjnym rozwiązaniom i projektom, staramy się być pracodawcą referencyjnym w branży.

Wykorzystując zarówno energię i zaangażowanie naszych ludzi oraz działalność Grupy na rzecz społeczności lokalnych poprzez m.in. Fundację Veolia
Polska staramy się być pracodawcą odpowiedzialnym społecznie. Prowadzimy akcje w ramach wolontariatu pracowniczego – „Zielone Podwórka Veolii” w Poznaniu, Łodzi, Tarnowskich Górach i Warszawie. Realizowane poprzez Fundację projekty mają na celu budowanie kapitału w lokalnych społecznościach, a także wspieranie współpracy pomiędzy biznesem, samorządami, lokalnymi organizacjami pozarządowymi. To między innymi takie projekty jak: Szkoła Liderów Miast, Młodzi Obserwatorzy Przyrody i Sportowa Akademia Veolia (SAV).

Dbamy o dobry klimat i o relacje z partnerami społecznymi. Spotykamy się z naszymi ludźmi. Pytamy ich o opinię i o komentarze podczas cyklicznych badań zaangażowania i bezpośrednich spotkań. Pracownicy Veolii doceniają najbardziej atmosferę  i bezpieczne warunki pracy, jakie im gwarantujemy.

www.veolia.pl

Może Ci się również spodoba