Jakość ochrony godna zaufania

Ubezpieczenia Warty kolejny rok z rzędu znalazły się w gronie zwycięzców ogólnopolskiego rankingu Laur Konsumenta.
I miejsce i złote godło zostało przyznane Warcie w dwóch kategoriach Ubezpieczenia na życie oraz Ubezpieczenia domu i mieszkań.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, w którym wyłaniane są najpopularniejsze produkty, marki i usługi w swoich kategoriach. Ranking odpowiada na pytanie: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze na rynku. Badanie przeprowadzane jest na próbie co najmniej 1000 osób w każdej kategorii. bWyniki Warty w zestawieniu z liczbą ankietowanych są imponujące.Wyróżnione złotym godłem Ubezpieczenie na życie wygrało wynikiem 36% głosów, a  bezpieczenie domu i mieszkań osiągnęło wynik 30% głosów, co również przełożyło się na przyznanie złotego godła. Wynika z tego, że co ok. trzeci ankietowany spośród wszystkich ubezpieczeń życiowych i nieruchomości wskazuje właśnie produkty Warty jako preferowane.

KOMPLEKSOWE WSPARCIE W ŻYCIOWYCH SYTUACJACH

Warta posiada szeroką ofertę ubezpieczeń na życie, które zapewniają wsparcie w wielu losowych sytuacjach – zarówno finansowe, jak i w formie usług, np. organizacja rehabilitacji, transport medyczny czy prywatne lekcje dla dziecka:

Warta Ochrona – to kompleksowe ubezpieczenie życia i zdrowia dla całej rodziny, które dzięki szerokiej ofercie umów dodatkowych z łatwością dopasowuje się do potrzeb klienta. W ramach jednej polisy można ubezpieczyć kilka osób np. małżonka/partnera i dziecko. Indywidualnie określane warunki umowy pozwalają na stworzenie oferty z bardzo wysokimi sumami ubezpieczenia.
Warta dla Ciebie i Rodziny – gotowe pakiety ubezpieczeń, dopasowane do potrzeb rodzin, rodziców z dzieckiem, singli, par, czy osób w wieku 55+. Klient ma możliwość dopasowania zakresu ochrony do jego potrzeby ubezpieczeniowej poprzez wybór jednego z dostępnych wariantów, które różnią się listą zdarzeń objętych ochroną, wysokością wypłacanych świadczeń oraz składką.
Warta Sposób na Raka – widząc rosnące zapotrzebowanie na zapewnienie rodzinie finansowej ochrony w momencie pojawienia się choroby nowotworowej, Warta wprowadziła na rynek indywidualne ubezpieczenie – „Warta Sposób na Raka”. Ubezpieczenie zapewnia wypłatę nawet pół miliona złotych oraz pomoc w formie usług assistance przez 10 lat od diagnozy.
Warta Posag – to specjalny program skierowany do osób, którym zależy na zabezpieczeniu finansowej przyszłości dziecka. Zakres ubezpieczenia, tj. zdarzeń, w przypadku których zadziała polisa, wybierany jest indywidualnie. Umowa podstawowa zapewnia wypłatę dziecku określonej kwoty na koniec okresu ubezpieczenia, a w razie śmierci rodzica/opiekuna przejęcie przez Wartę opłacania składki. W ramach opcji oferowana jest m.in. miesięczna renta posagowa dla dziecka w wysokości nawet 3000 zł.

KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE DOMU I MIESZKANIA

Kompleksowe podejście do kwestii polisy mieszkaniowej odzwierciedla oferta Warty, której zakres obejmuje nie tylko ubezpieczenie majątku, ale wielu aktywności związanych z codziennym życiem w domu i poza nim:

Twój Ogród – dla właścicieli domów i mieszkań z ogrodem, ubezpieczenie ogrodzenia, mebli ogrodowych, basenu, a także roślinności ogrodowej znajdującej się wokół domu.
Twój Rower – dla miłośników dwóch kółek, ubezpieczenie sprzętu rowerowego poza domem oraz szeroki pakiet assistance dla rowerzystów.
Twój Sprzęt – dla tych, którym zależy na ochronie przedmiotów, które mogą nosić przy sobie, ubezpieczenie obejmuje przenośny sprzęt elektroniczny, fotograficzny, muzyczny, medyczny i sportowy.
Twoje Finanse – dla dbających o bezpieczeństwo finansowe, ubezpieczenie zapewnia m.in zwrot opłat za media w sytuacji utraty pracy, czy ochronę finansową w przypadku nieuprawnionego użycia karty płatniczej.
Pakiet Assistance – nieodłączny dodatek do ubezpieczeń, zapewniający pomoc przy ewentualnych kłopotach związanych z domem czy mieszkaniem, ale również w razie wypadku, czy choroby domowników.

Może Ci się również spodoba