Elemont wśród najlepszych pracodawców w Polsce!

Firma Elemont od lat pracuje na miano solidnego pracodawcy.
Przedsiębiorstwo mocno dba o bezpieczeństwo i higienę pracy, zapewnia pracownikom atrakcyjne systemy motywacyjne oraz wspiera ich w osobistym rozwoju.

Elemont to nowoczesna spółka inżynieryjno-budowlana, która od 30 lat oferuje klientom kompleksową obsługę w wielu obszarach gospodarki, głównie w sektorze energetyki, przemysłu i ochrony środowiska. Jesteśmy firmą, która w ostatnim czasie została laureatem wielu konkursów, jednak to znalezienie się w gronie Solidnych Pracodawców jest dla nas szczególnie ważne.
Jest nam niezmiernie miło, że nasz trud i zaangażowanie, które każdego dnia wkładamy w tworzenie komfortowego środowiska pracy, zostały docenione. Mamy świadomość, że to właśnie ludzie – pracownicy Elemont – są podstawą naszego sukcesu i świadczą o sile przedsiębiorstwa. Zależy nam na budowaniu trwałych i długofalowych relacji z naszymi pracownikami, dlatego wewnątrz organizacji wprowadzamy profesjonalne rozwiązania personalne, dbamy o motywację i staramy się odpowiadać na potrzeby osób, które z nami współpracują. Pragniemy, aby środowisko pracy, które wszyscy współtworzymy, opierało się na wzajemnym szacunku i pozytywnych, szczerych relacjach.
Tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2019 utwierdza nas w przekonaniu, że nasze wysiłki przynoszą zamierzone efekty i są doceniane także na zewnątrz. Nagroda dla Elemont to efekt aktywności firmy na różnych płaszczyznach, została przyznana m.in. za współpracę z uczniami i studentami, którym oferujemy szereg możliwości w ramach naszej działalności – organizując warsztaty, wykłady oraz umożliwiając im odbycie praktyk i staży w strukturach firmy. To co bez wątpienia wyróżnia firmę Elemont na rynku, to ugruntowany program rozwoju kariery. Osoby z potencjałem, które rozpoczynają współpracę z Elemont na stanowisku stażowym, od razu przystępują do Akademii Młodego Inżyniera, która obejmuje szereg szkoleń wewnętrznych. Jest to jasna i klarowna ścieżka rozwoju, w ramach której na każdym stanowisku pracownik zdobywa konkretne kwalifikacje i uprawnienia, co umożliwia mu sprawne przejście na wyższe stanowisko – od stażysty, przez inżyniera aż do kierownika robót elektrycznych i kierownika projektu.
Dużym atutem Elemont jest fakt, że firma finansuje: świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci; uprawnienia budowlane; certyfikat MS Project; certyfikat PRINCE2, IPMA oraz kształcenia w zakresie parametrycznego modelowania informacji o budynku (BIM).
Powyższe działania świadczą o tym, że osoba, która rozpoczyna pracę w firmie jest objęta kompleksową opieką i zostaje sprawnie przeprowadzona przez dedykowaną jej ścieżkę kariery.
Ponadto, z uznaniem spotkały się również działania podejmowane w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, takie jak prowadzony wolontariat pracowniczy oraz wdrażane akcje proekologiczne.
Wiemy, że o sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą, dlatego nieustannie chcemy tworzyć przyjazną i przede wszystkim komfortową atmosferę pracy. Zależy nam na tym, by wszyscy, którzy spędzają w firmie dużą część swojego życia, czuli się docenieni, usatysfakcjonowani i spełnieni.

Może Ci się również spodoba