Nowoczesna lokalizacja przekraczająca granice

Są takie miejsca, które sprawdzą się idealnie do zorganizowania wszelkiego rodzaju wydarzeń i sprawią, że wyjdziemy z nich wypoczęci. Na ich wyjątkowość składa się nie tylko komfort i profesjonalna obsługa, ale i szereg atrakcji dostępnych dla gości. Zobaczcie, co specjalnie dla was przygotował znajdujący się niedaleko centrum lublina In Between Hotel&SPA. 

7Autorska koncepcja hotelu 'in Between’ by Vanilla Group to podmiejska lokalizacja w miejskim stylu. Biznesowo – wypoczynkowy charakter naszego hotelu sprawiają, że jest to miejsce szczególne. Dedykujemy je wszystkim, którzy cenią 4* standard, komfort i wygodę – lubią zrelaksować się i czerpać przyjemność z jedzenia, dobrego snu oraz SPA.
Przestrzeń In Between Hotel&SPA, to nie tylko miejsce do zaaranżowania dużych konferencji, branżowych targów i uroczystych bankietów, ale i idealna lokalizacja na spotkania rodzinne czy biznesowe. Mieniący się wieloma barwami artystyczny sufit podkreśli wyjątkowość każdego wydarzenia. Hotel słynący z kompleksowej obsługi spełnia najwyższe standardy, co sprawia, że zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Koncepcja budynku, jak również całego wnętrza przez zastosowanie uniwersalnych i stonowanych kolorów daje ogromne możliwości aranżacji i brandingu. Przestrzeń hotelu odsłania przed gośćmi wielofunkcyjne sale, które zostały wyposażone w system przesuwanych ścian, profesjonalny sprzęt multimedialny i sceniczny. To oczywiście nie wszystko, co oferuje swoim gościom In Between Hotel&SPA. Jego klienci mogą również skorzystać z bogatej oferty klubu hotelowego, który stanowi idealne miejsce do zorganizowania zamkniętej imprezy. Jeśli więc myślicie o wydarzeniu firmowym, albo wyjątkowej kolacji – miejsce to stanowi idealne rozwiązanie.
Znajdująca się w obiekcie Restauracja ORA oferuje w swoim menu nowoczesną kuchnię polską. Wykorzystywane produkty regionalne często zachwycają odwiedzających gości. Hotel posiada własną cukiernię z 15 letnią tradycją. Każdej kawie czy herbacie towarzyszy ręcznie robione kruche ciasteczko z nadzieniem różanym, będące symbolem naszej cukierni.
Dodatkowym atutem hotelu jest znajdująca się na terenie obiektu strefa SPA. Wszystko po to, by zrelaksować się po ciężkim dniu. Zarówno do eventów, jak i do gości hotelu jego właściciele podchodzą bardzo indywidualnie. Każdy z elementów zostaje dopasowany do potrzeb zamawiających, by sprawić, że czas spędzony w In Between Hotel&SPA stanie się wyjątkowy. Świadczy o tym chociażby fakt, że goście składają już rezerwacje weselne na 2019 i 2020 rok.
Pyszne, eleganckie menu, nietuzinkowe wnętrze, wygodne apartamenty i przekraczanie granic z pozoru niemożliwych granic, to wizytówka nowoczesnego obiektu położonego w bliskim sąsiedztwie
od centrum Lublina.

Może Ci się również spodoba