Radość z wyciskania!

Największy otwór wsadowy na rynku o średnicy 8,5 cm, do tego duża moc i wyjątkowo wolna prędkość wyciskania, zaledwie 38 obrotów i to bez utraty jakości czy komfortu wyciskania. Takie parametry prezentuje najnowsza na rynku wyciskarka ZEBRA by ZOO.

4

Soki świeżo wyciskane

Są zdrowe, smaczne, a przy tym robi się je szybko. Wzmacniają odporność organizmu, korzystnie wpływają na system immunologiczny, a także oczyszczają ciało z toksyn. Do ich przygotowania wybierajmy sezonowe owoce i warzywa. Zimą bombę witaminową dostarczy nam marchewka, jabłko, burak lub seler naciowy. W domowym zaciszu bez trudu przygotujemy świeżo wyciśnięty sok pełen witamin i składników odżywczych dzięki najlepszemu kuchennemu wynalazkowi, jakim jest wyciskarka do soków i warzyw.

Zdrowie – najlepszy prezent

Święta to czas radości i obdarowywania najbliższych prezentami. Zrób oryginalny prezent na gwiazdkę z ZOO Appliance. Producent oferuje sprzęt, który ułatwia prowadzenie zdrowego stylu życia. Produkty charakteryzują się wysoką jakością, rozsądną ceną, intuicyjną obsługą i niezawodnością.
Wyciskarka ZEBRA by ZOO

Wyciskarka wolnoobrotowa

ZEBRA nie zna żadnych ograniczeń. Wyciśnie sok z twardych warzyw, produktów liściastych i naciowych oraz z każdego rodzaju owoców. Wyciskarka do warzyw ZEBRA, oprócz soków, jest w stanie zrobić coś znacznie więcej. Dzięki dodatkowemu situ w zestawie możemy przygotować: koktajle, smoothie, jogurty, zupy kremy, mleka orzechowe, a nawet sorbety. Ta wysoko wydajna wyciskarka do soków posiada dwa specjalne otwory wsadowe do różnych typów warzyw i owoców. Dzięki wyjątkowo dużemu 8,5 cm wsadowi możemy wrzucać całe produkty bez ich wcześniejszego rozdrabniania na cząstki. Drugi otwór, znacznie mniejszy jest przystosowany do podłużnych i wąskich produktów, takich jak np. marchewka czy nać pietruszki. Wielkość i forma otworów wlotowych nie jest tu bez znaczenia. Przy ich projektowaniu twórcy pomyśleli również o bezpieczeństwie naszych najmłodszych. Specjalny zawiasowy wlot chroni dzieci przed włożeniem ręki do włączonej wyciskarki. Model ten zyskał również powszechne uznanie dzięki najniższym obrotom wśród wyciskarek. Ulepszona i zmieniona konstrukcja silnika pozwoliła osiągnąć 38 obr./min. Względy bezpieczeństwa w ZEBRZE to również użycie trwałych i bezpiecznych materiałów. Cała wyciskarka jest BPA free, misa wykonana z tritanu, a wałek i sita z ultemu. Dodatkowym atutem w misie jest zastosowany w niej duży tunel wylotu pulpy. Ułatwia on szybsze pozbywanie się błonnika podczas wyciskania soku, jak również znajduje swoje zastosowanie przy czyszczeniu wyciskarki. Dzięki większym jego rozmiarom do wyczyszczenia misy wystarczy jedynie strumień bieżącej wody. Wyciskarka do warzyw ZEBRA, oprócz soków, jest w stanie zrobić coś znacznie więcej. Dzięki dodatkowemu situ w zestawie możemy przygotować: koktajle, jogurty, zupy kremy, a nawet sorbety.

Może Ci się również spodoba