Sklep internetowy Media Expert z tytułem złoty Laur Klienta 2016

Sklep internetowy mediaexpert.pl otrzymał złoty Laur Klienta 2016. W dwunastej już ogólnopolskiej edycji tego plebiscytu internetowy kanał sprzedaży Media Expert zdobył aż 32% głosów klientów, zajmując pierwsze miejsce w kategorii: Jakość obsługi – internetowe sklepy RTV/AGD.

5

– Codziennie tysiące pracowników sieci Media Expert stara się być blisko naszych klientów i wsłuchiwać się w ich potrzeby. Przy tak rozbudowanej sieci sprzedaży i katalogu oferowanych produktów, kompleksowa informacja jest dla konsumentów bezcenna. Konsekwentnie doskonalimy umiejętności naszych sprzedawców i konsultantów, a także wdrażamy wygodne i innowacyjne rozwiązania dla tych klientów, którzy preferują kupowanie w sieci. Chcemy, aby zakupy w Media Expert i na www.mediaexpert.pl były dla każdego przyjemnością, a produkty idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. To właśnie tworzenie proklienckich rozwiązań, a także stałe ulepszanie jakości obsługi przekłada się na zaufanie i sympatię wyrażoną w badaniu przez respondentów – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci. – Laur Klienta 2016 jest dla nas bardzo ważnym wyróżnieniem, podsumowującym wieloletnie działania i wysiłek wielu osób. Jesteśmy dziś jedną z tych polskich firm, które wyznaczają standardy obsługi klienta. Zwycięstwo w plebiscycie jest również ogromną motywacją do dalszej pracy – dodaje Mystkowski.
Przypomnijmy – Media Expert jest najszybciej rozwijającą się siecią elektromarketów w Polsce. Obecna na naszym rynku od 2002 roku, niezmiennie dostarcza klientom najlepszy sprzęt RTV i AGD, multimedia, laptopy, foto, smartfony, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Obecnie, w ramach sieci działa już ponad 420 elektromarketów w 343 polskich miastach.

Więcej informacji także na
www.mediaexpert.pl


Mateusz 24 lat, Sosnowiec

Osobiście polecam sklep internetowy mediaexpert.pl z perspektywy osoby, która na co dzień spędza sporą część czasu na poszukiwaniu nowinek technicznych. Szeroka gama produktów sprawia, że porównywanie danych technicznych dotyczących urządzeń, którymi jestem zainteresowany, staje się wspaniałą rozrywką. Gwarancja doręczenia produktu już dzień po zakupie niejednokrotnie skłoniła mnie do wyboru produktu właśnie w ich sklepie internetowym, ponieważ nowe urządzenie to zawsze masa świetnie spędzonego czasu, a im szybciej ono nadejdzie, tym lepiej.

Maciej lat 35, Bielsko-Biała

Przyznam szczerze – bardzo lubię robić zakupy sprzętu elektronicznego, RTV czy AGD, ale prowadzę własną działalność gospodarczą i niestety nie mam na to czasu. Na mediaexpert.pl zawsze znajdę to, czego potrzebuję zarówno dla siebie do domu, jak i do firmy – wszystko w najlepszych cenach, dlatego nie muszę szukać i porównywać produktów w innych sklepach. Dzięki mediaexpert.pl oszczędzam swój cenny czas, który mogę poświęcić moim pracownikom lub rodzinie.

Może Ci się również spodoba