Recepta na karierę

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A. to wiodący producent leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Działa na polskim rynku od 1984 roku łącząc doświadczenie z najnowocześniejszą technologią. Priorytetem działalności Hasco-Lek jest zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, dlatego firma stawia na innowacyjność, badania i rozwój. Ważnym aspektem jej działalności jest również edukacja oraz zwiększanie świadomości zdrowotnej.

hl

Klucz do sukcesu firmy to jednak nie tylko świetnej jakości produkty. Podstawową wartością są w Hasco–Lek pracownicy. Zarówno ci z wieloletnią praktyką zawodową, jak i młode talenty dopiero rozpoczynające swoją przygodę na rynku pracy. Dbając o ich rozwój, firma umożliwia im regularny udział w szkoleniach zewnętrznych, wewnętrznych oraz seminariach naukowych i konferencjach branżowych.
Dla Hasco-Lek ważne jest też zdrowie i samopoczucie pracowników, dlatego firma prowadzi szereg działań promujących work-life balance. Dofinansowuje karnety sportowe oraz bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne. Oferuje na preferencyjnych warunkach ubezpieczenie na życie i dostęp do prywatnej opieki medycznej. Dzieci pracowników są zapraszane na imprezy mikołajkowe oraz kolonie nad morzem. Każdego roku firma proponuje swoim pracownikom różnorodne wydarzenia integracyjne, w tym firmowe imprezy plenerowe, biegi charytatywne, mecze piłki nożnej, dofinansowane wczasy we własnym ośrodku wczasowym, a nawet zawody wędkarskie.
Ważnym wydarzeniem w działalności przedsiębiorstwa było utworzenie, z inicjatywy pracowników, Fundacji „HASCO-LEK”. Przez 10 lat pomogła ona ponad 130 indywidualnym beneficjentom oraz niemal 150 instytucjom i organizacjom. Fundacja została także partnerem strategicznym Polskiej Akademii Dzieci w roku akademickim 2016/17, a także partnerem XII Ogólnopolskiej Olimpiady
Kreatywności Destination Imagination 2017 i aktywnym uczestnikiem Wielkiej Zbiórki Książek, w czym intensywnie wsparli ją pracownicy.
Hasco-Lek jest laureatem wielu nagród. Od roku 2003 uczestniczy w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play”, promującym firmy etyczne, dbające o środowisko naturalne i kształtujące pozytywne relacje ze społecznością lokalną. Należy również do programu Przyjazna Rekrutacja. Firma może także pochwalić się certyfikatem Solidna Firma, a także Solidny Pracodawca, otrzymanym po raz kolejny w maju tego roku.

Może Ci się również spodoba