Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się Solidnym Pracodawcą

Logwin Air+ Ocean Poland Sp. z o.o. działa w Polsce od 15 lat. Dzięki sieci własnych biur gwarantujemy kompleksowe usługi w zakresie transportu i spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej, drogowej oraz logistyki kontraktowej. Jesteśmy jedynym operatorem na rynku oferującym automatyzację procesów magazynowych, dedykowanych m.in. branży kosmetycznej i odzieżowej oraz branży e-commerce. Czerpiąc z doświadczenia i wieloletniej tradycji firmy, prowadzimy projekty dla takich klientów jak Oriflame,
Peek & Cloppenburg, Nespresso czy Sephora.

Bez nazwy-1Intensywny rozwój firmy sprawił, iż w ciągu około 3 lat wskaźnik zatrudnienia wzrósł z 200 do ponad 400 osób. By pozostać blisko klienta, obok głównej siedziby w Piasecznie, nasze oddziały zlokalizowane są w Nadarzynie, Gdyni, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Dynamizacja rynku, a co za tym idzie otwieranie nowych agend, i zaufanie, które otrzymujemy od coraz to nowych klientów, napawają nas dumą, ale jako firma rozumiemy, że za każdym naszym sukcesem stoi przede wszystkim pracownik. W związku z tym warto pamiętać, że działamy na rynku, który od kilku lat należy do pracownika.
Szerokie spektrum możliwości na rynku pracy jest dla nas dodatkową mobilizacją do utrzymywania dobrych, stabilnych i bezpiecznych warunków pracy lub poprawy w obszarach, gdzie widzimy ku temu potencjał. Kompleksowa obsługa klienta w branży TSL wymaga ścisłej współpracy wielu działów, osób o różnym doświadczeniu i poziomie specjalizacji. Przeprowadzając badanie satysfakcji wśród pracowników, cieszy nas, że zdecydowana większość mimo tak dużej odpowiedzialności, wymaganego zaangażowania i rzetelności ceni sobie przyjazną atmosferę w pracy. Wzajemne zrozumienie i wsparcie pozwala uniknąć zbędnych podziałów, korporacyjnej hierarchii i niezdrowej konkurencji. Zawsze staramy się być otwarci na sugestie pracowników, ale spojrzenie z zewnątrz daje powiew świeżości i obiektywizmu na to jak funkcjonujemy.
Po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie jako Solidny Pracodawca, ale po raz pierwszy uhonorowano nas w kategorii Branża logistyczna, co szczególnie napawa optymizmem. Oznacza to, że szeroko pojęte procesy związane m.in. z: Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi, Bezpieczeństwem, Odpowiedzialnością Społeczną zostały ocenione najlepiej jak to możliwe. Wierzymy, że bez ludzi nie mamy szansy na sukces, a jako firma życzymy go zarówno sobie, jak i aktualnym oraz potencjalnym pracownikom.

Może Ci się również spodoba