Hörmann z Laurem

Firma Hörmann zdobyła pierwsze miejsce w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług Laur Konsumenta 2017. Konsumenci odpowiadający na pytanie: jakie produkty, marki i usługi uważają za najlepsze i warte polecenia w kategorii bramy garażowe, najczęściej wskazywali na markę Hörmann.

3

– Te opinie są dla nas cenne, pokazują bowiem, że długofalowa strategia rozwoju i promocji produktów przynosi efekty. Postawiliśmy na nowoczesne technologie i klienci to doceniają – mówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska sp. z o.o.
Konsumenci przede wszystkim cenią trwałość bram i drzwi tego niemieckiego producenta. Podkreślają, że bramy garażowe dzięki idealnie dopasowanym do ich ciężaru sprężynom oraz napędowi nawet kilkadziesiąt lat działają płynnie i bezpiecznie, a odporne na działanie warunków pogodowych powierzchnie bram i drzwi przez długie lata zachowują swoją urodę.
Bo właśnie wyjątkowa estetyka jest powodem, dla którego inwestorzy tak często wybierają produkty firmy Hörmann. Bogactwo atrakcyjnych wzorów, powierzchni i kolorów pozwala na dopasowanie tych bram i drzwi do różnych koncepcji architektonicznych. Niektóre wzory, jak np. bramy segmentowe z podwójnymi i potrójnymi przetłoczeniami, a także designerskimi intarsjami ze stali nierdzewnej lub drewna, jak również dopasowane do nich wzorniczo drzwi, mogą spełniać nawet najbardziej wyszukane oczekiwania.
Świadomi inwestorzy zwracają też uwagę na energooszczędność bram i drzwi. Dlatego tak chętnie decydują się na dobrze ocieplone bramy segmentowe z podnoszącym jeszcze ich izolacyjność cieplną systemem ThermoFrame, szczególnie wtedy, gdy garaż znajduje się w bryle domu.

Popularność bram, drzwi i napędów firmy Hörmann to także efekt corocznych akcji promocyjnych oraz wysokiej jakości produktów i wagi, jaką firma przywiązuje do fachowego montażu.
– Jakość jest dla nas najważniejsza. Dlatego wszystkie komponenty naszych wyrobów są konstruowane i produkowane przez firmę Hörmann, co gwarantuje ich stuprocentową kompatybilność. Dla bezpieczeństwa naszych klientów są one badane i certyfikowane przez niezależne i akredytowane instytucje. Dużą wagę przywiązujemy też do prawidłowego montażu, od którego zależy pełne wykorzystanie wszystkich walorów naszych produktów. Uczestniczymy w kampanii Dobry Montaż, a monterzy firmy Hörmann jako pierwsi otrzymali certyfikaty Dobrych Monterów. Nasi klienci wiedzą, że profesjonalny montaż, regularne przeglądy i fachowy serwis pozwalają zachować fabryczną gwarancję oraz zapewniają bramom i drzwiom wieloletnią trwałość – podkreśla Krzysztof
Horała.

W tym roku Hörmann wprowadza na rynek kolejne nowe produkty: jeszcze cieplejsze segmentowe bramy garażowe o grubości 67 mm, drzwi zewnętrzne produkowane standardowo w klasie przeciwwłamaniowej RC 3 oraz eleganckie i bardzo mocne drewniane drzwi wewnętrzne.

Może Ci się również spodoba