ADRIAN – wybierz to co najlepsze

Fabryka Rajstop ADRIAN swoją działalność rozpoczęła w 1984 roku w Zgierzu. Gromadzone przez wiele lat doświadczenie i doskonalenie technologii, inwestycje w park maszynowy, a przede wszystkim wytężona praca – to wszystko dziś zaowocowało wysoką pozycją marki na rynku.

1

ADRIAN to marka, za którą stoi najwyższa jakość. Na szeroką gamę produktów składają się kolekcje: klasyczna, +size, ślubna, ciążowa, a także oferta rajstop dla mężczyzn. Dwa razy do roku firma przygotowuje ofertę specjalną dla swoich klientów w postaci kolekcji fantazyjnej, którą kochają wszystkie kobiety w kraju i za granicą. Tej wiosny nadzwyczajnym powodzeniem cieszyły się kabaretki, również w rozmiarze +size.
– Nasze rajstopy z roku na rok, dzięki ciekawemu wzornictwu i produktom wysokiej jakości, podbijają nowe rynki, do których można zaliczyć Iran, Emiraty Arabskie oraz Nową Zelandię – mówi Małgorzata Rosołowska-Pomorska, właścicielka Fabryki Rajstop ADRIAN. – Sukcesem jest dla nas także powiększenie sprzedaży w prestiżowych regionach świata, takich jak Japonia, Stany Zjednoczone, Kanada, Francja i Szwajcaria – dodaje właścicielka firmy ADRIAN.
Firma cały czas się rozwija, korzysta z dofinansowań unijnych, inwestuje w nowoczesne technologie i cieszy się z roku na rok coraz większym prestiżem.

Może Ci się również spodoba