Solidność uskrzydla!

PPF Hasco-Lek S.A. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem z branży farmaceutycznej, obecnym na rynku od ponad trzydziestu lat. W tym czasie firma ugruntowała swoją pozycję, tworząc silną polską markę i stając się jednym z największych wrocławskich pracodawców. Przedsiębiorstwo to zajmuje się produkcją nowoczesnych leków skutecznie zaspokajających potrzeby pacjentów, a także prowadzi zaawansowane badania w obszarze farmacji. Posiada dwa nowoczesne zakłady produkcyjne – we Wrocławiu i w Siechnicach.

hascoWspierając naukę, działając charytatywnie…

Na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu od wielu lat funkcjonuje Zakład Farmacji Przemysłowej.
Pomysłodawcą jego utworzenia był dr Stanisław Han, właściciel i prezes PPF Hasco-Lek S.A. Owocem współpracy z uniwersytetem są ćwiczenia dla studentów, prowadzone przez naszych specjalistów pokazujących praktyczne aspekty pracy w branży.
Szczególnie ważnym wydarzeniem w działalności firmy było utworzenie przed siedmiu laty, z inicjatywy pracowników, Fundacji HASCO-LEK. Wśród licznych działań prowadzonych przez fundację w ostatnich miesiącach znalazła się m.in. organizacja akcji charytatywnej „Okrążamy Polskę”. Akcja wspierała proces diagnozowania Przewlekłej Niewydolności Żylnej (PNŻ) u Polaków. Fundacja była także partnerem strategicznym „Polskiej Akademii Dzieci w Dolnośląskiej Szkole Wyższej”. W trakcie wykładów mali studenci mieli szansę na bliskie spotkania z nauką, poznanie niezwykłych ludzi, a także wygłoszenie własnej prelekcji.

Dlaczego warto pracować w PPF Hasco-Lek?

Odpowiedź jest prosta: firma docenia wiedzę i doświadczenie, pracownicy z wieloletnim stażem pracy stanowią najcenniejszą wartość. W tym przedsiębiorstwie chętnie inwestuje się w młode talenty i zaprasza do współpracy osoby rozpoczynające swoją przygodę na rynku pracy, zachęcając je do jak najdłuższego pozostania w strukturach firmy. Jest to duża organizacja, dlatego też umożliwia rozwój zawodowy w wielu różnych obszarach. Zatrudniając pracowników m.in. w strukturach produkcyjnych i laboratorium, w działach obsługi prawnej, finansowej, administracyjnej, kadrowej, IT czy marketingu, jak również w pionach ściśle związanych ze specyfiką pracy w branży farmaceutycznej. PPF Hasco-Lek S.A. stawia na profesjonalizm, ceni otwarte umysły i twórcze podejście do rozwiązywania problemów. Niezmiennie zachęca pracowników, by samodzielnie kształtowali organizację na każdym dostępnym polu.

Może Ci się również spodoba