Black & White Style – użyteczny design

Firma Black & White Style doskonale wie, gdzie bije  serce domu, dlatego sukcesywnie rozszerza swoją ofertę zestawów mebli kuchennych. Każda linia to odpowiedź na różnorodne potrzeby wymagających klientów zarówno tych ceniących tradycyjny design, jak i tych, którzy w nowoczesnych wnętrzach czują się najlepiej.  

3W katalogu firmy Black & White Style znajdują się kolekcje mebli zaprojektowanych niemal na każdą przestrzeń, a także kieszeń. Wszystko dlatego, że tworząc meble, projektanci mają na uwadze przede wszystkim ich użyteczność, oczywiście nie zapominając przy tym o niebagatelnej roli designu. Na pierwszy plan wysuwają się zatem codzienne potrzeby domowników – rozdysponowanie mebli na dostępnej przestrzeni, łatwy dostęp do sprzętów i produktów, a poza funkcjonalnością również wspomniany wcześniej ponadczasowy design.
Linia mebli kuchennych Christina, uhonorowana Laurem Konsumenta Odkrycie Roku, to kolekcja odznaczająca się ponadczasowym klasycznym stylem z lekką nutą nowoczesności. Doskonale nadaje się również do otwartych wnętrz, gdzie kuchnia łączona jest z salonem.

Ciepły dębowy kolor, lekko sztukowane fronty wykończone prostymi uchwytami sprawiają, że meble wypełniają wnętrze harmonią, komponując się doskonale zarówno z nowoczesnymi wnętrzami, jak i tymi bardziej klasycznymi. Stworzone zostały przede wszystkim dla tych, którzy cenią prostą formę i nienachalne detale. Dzięki temu kuchnia staje się sercem domu, dając jej domownikom również radość z jej codziennego użytkowania.

Może Ci się również spodoba