ORGANIKA – firma z tradycją od 1903 roku

Twórca polskich płynów hamulcowych posiada na swoim koncie bogate doświadczenie w produkcji płynów eksploatacyjnych, kosmetyków samochodowych oraz olejów i smarów dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej.

4 (1)– W tegorocznym sondażu Laur Konsumenta płyny hamulcowe ORGANIKA zostały wyróżnione złotym godłem. Aż 31% ankietowanych oddało głos na wasz produkt.

– Jesteśmy pierwszym polskim producentem płynów hamulcowych. Od początku lat 60. rozwijamy nasz produkt. Stale podnosimy standardy, a wysoką jakość naszych wyrobów osiągamy dzięki zastosowaniu w produkcji najlepszych materiałów krajowych i zagranicznych. Istotnym ogniwem organizacyjnym naszej spółki jest zaplecze laboratoryjno-badawcze, gdzie realizujemy badania nad własnymi projektami i na zewnętrzne zlecenia kontrahentów. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja klienta. Dlatego też, systematycznie staramy się aktualizować ofertę o nowe produkty, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających.

– Jakość pracy, a jakość produktu, czyli jaki jest wpływ wiedzy i doświadczenia kadry na jakość oferty?
– Stosowane przez nas procedury dyscyplinują nie tylko sam proces zarządzania, ale jednocześnie oddziaływują na efektywność w produkcji. Stawiamy na właściwe przygotowanie zawodowe i zaangażowanie pracowników. Dlatego też, wspieramy działania naszej załogi w zakresie opracowywania i wdrażania nowatorskich pomysłów. Do końca przyszłego roku planujemy zakończyć inwestycję budowy nowoczesnych hal produkcyjnych, w których zostaną zamontowane nowe linie technologiczne. Dzięki nim poprawimy wydajność i proekologiczność produkcji, a przede wszystkim jeszcze bardziej podniesiemy standardy jakościowe powstających produktów.

– Efektem waszej pracy jest płyn hamulcowy DOT4 LV polecany m.in. przez poradnik motoryzacyjny Auto Świat.

– Tak. Został on oceniony bardzo wysoko, dzięki zachowaniu się płynu zawodnionego, który zapewnia spory margines bezpieczeństwa. ORGANIKA DOT4 LV posiada innowacyjną formułę o wysokich parametrach (temperatura wrzenia ponad 260°C, temperatura wrzenia płynu zawodnionego ponad 170°C, lepkość przy – 40°C to 687,8 mm²/s). Dedykowany jest do układów hamowania wyposażonych w systemy ABS, ESP i ASR. Zalecany jest przez renomowanych producentów samochodowych takich, jak: Ford, Renault, Jaguar czy Peugeot. Spełnia również wymagania: VW, Audi, Seat, Skoda, Mercedes i Porsche.


ORGANIKA DOT4 LV to płyn hamulcowy, który dzięki swojej innowacyjnej formule wydatnie skraca drogę hamowania – to jedyny płyn hamulcowy na rynku o takich właściwościach.
Przyznanie złotego Laura Konsumenta jest potwierdzeniem, że nasza innowacyjność i wysoka jakość produktów są doceniane przez konsumentów.

WAŻNA INFORMACJA: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Karmienie sztuczne powinno następować w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub utrudnione.

 

Może Ci się również spodoba