Stawiamy na jakość

PROFIX już od 20. lat działa w obszarze produkcji oraz handlu, będąc jednym z największych dystrybutorów narzędzi i elektronarzędzi w Polsce. Swoją pozycję wypracował nie tylko dzięki rzetelnemu zarządzaniu i dobrej organizacji, ale przede wszystkim dzięki zrozumieniu, iż to ludzie stanowią klucz do sukcesu. Nic więc dziwnego, że firma już po raz drugi uzyskała wyróżnienie w projekcie Solidny Pracodawca Roku.

profDla przedsiębiorstwa, jakim jest PROFIX, niezwykle ważni są również klienci, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, firma stworzyła własne marki, które mogą poszczycić się dobrą ceną oraz wysoką jakością. Ich portfolio to m.in. narzędzia ręczne PROLINE, elektronarzędzia TRYTON, które są częścią oferty firmy i stanowią wysokiej klasy produkty. PROFIX jest również liderem w branży odzieży roboczej oraz ochronnej. Pod marką LAHTI PRO oferuje produkty, które łączą w sobie bezpieczeństwo, trwałość, a także modne i ciekawe wzornictwo. Łącznie w ofercie znajduje się ponad 10 tys. produktów.
Firma zatrudnia obecnie około 250 pracowników. Na sieć sprzedaży składa się ponad pięćdziesiąt biur handlowych obejmujących swym zasięgiem terytorium całego kraju.
Firma PROFIX stara się sprostać wszystkim wyzwaniom własnymi siłami. W związku z tym tylko w niewielkim stopniu opiera się na outsourcingu pracowniczym. Głównie działając w myśl idei, iż lepiej pewne rzeczy wykonuje pracownik, który jest związany z firmą, zna procesy, współpracuje z innymi ludźmi w ramach zespołu realizując własne pomysły. –Wiemy, że na sukces firmy pracują wszyscy jej pracownicy, dlatego tak wielką wagę przykładamy do tworzenia przyjaznego i stabilnego środowiska pracy – mówi prezes Krzysztof Sobieraj.
Ponad 60 osób jest z firmą dłużej niż pięć lat, a 39 dłużej niż 10 lat.Wśród pracowników są również tacy, którzy pracują w niej od początku istnienia, czyli już od ponad 20 lat. Długoletni pracownicy to trzon firmy, a fakt, że jest ich tak wielu świadczy niezbicie o tym, że praca w PROFIX jest interesująca i gwarantuje stabilność. To właśnie kapitał ludzki sprawia, że firma stale się rozwija i sukcesywnie osiąga wyznaczone cele.
W związku z dynamicznym rozwojem PROFIX rekrutacje do różnych działów firmy są prowadzone na bieżąco. Co czeka nowych pracowników? Na pewno przyjazna atmosfera, stabilność zatrudnienia oraz ambitne zadania
i możliwość rozwoju przy atrakcyjnych warunkach.

Może Ci się również spodoba