Hasco-Lek dba o zdrowie i komfort życia Polaków

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A. w tym roku obchodzi jubileusz 35-lecia działalności. Firma założona przez Stanisława Hana debiutowała na polskim rynku w 1984 roku. Obecnie Hasco-Lek jest jedną z najprężniej rozwijających się firm farmaceutycznych w Polsce i jednym z największych pracodawców w regionie dolnośląskim. W większości polskich domów znajduje się przynajmniej jeden produkt z bogatego portfolio firmy.

Bez nazwy-1

Prezes Stanisław Han często podkreśla, że Hasco-Lek jest firmą rodzinną w 100% z polskim kapitałem, a wszystkie produkty, które wytwarzane są w dwóch nowoczesnych fabrykach we Wrocławiu i podwrocławskich Siechnicach, zostały zarejestrowane w Polsce. Zarząd doskonale zdaje sobie sprawę, że sukces firma zawdzięcza również swoim pracownikom, ich ogromnemu zaangażowaniu i wieloletniej pracy. Dlatego tak ważnym dla zarządu firmy jest tworzenie przyjaznego środowiska. Dzięki temu w Hasco-Lek pracują całe rodziny, niejednokrotnie również dwupokoleniowe.

– Zatrudnianie i zarządzanie pracownikami oznacza odpowiedzialność nie tylko za nich, ich rozwój, bezpieczeństwo i pracę, ale także, w jakimś zakresie, za ich rodziny. I tak właśnie myślę o mojej firmie, gdy codziennie, od lat, wchodzę do biura i witam się z moimi współpracownikami. Z perspektywy czasu dostrzegam coraz bardziej, że to wartości rodzinne ukształtowały naszą organizację. Kierujemy się zasadami zaufania, współodpowiedzialności i serdeczności – Stanisław Han, Prezes Zarządu Hasco-Lek.

Hasco-Lek w swoim portfolio posiada 350 leków, suplementów diety, kosmetyków i wyrobów medycznych, które spełniają najwyższe standardy wytwarzania, a jednocześnie zachowują ceny dostosowane do możliwości finansowych polskiego pacjenta. Zarząd spółki od lat inwestuje również w rozwój sportu, wspiera młodych naukowców, a także angażuje się w działalność charytatywną.

Może Ci się również spodoba