Klienci cenią jakość i wiarygodność

Na polskim rynku działa już kilkaset firm oferujących catering dietetyczny. Klienci stoją przed trudnym wyborem – jak znaleźć wiarygodnego dostawcę, który zagwarantuje, że posiłki są naprawdę dietetyczne? Po czym poznać, że dostarczana dieta jest nie tylko smaczna, ale także starannie zbilansowana i zawiera wszystkie potrzebne składniki odżywcze?

5

LightBox jako jedyny catering dietetyczny w Polsce może się pochwalić rekomendacją Instytutu Żywności i Żywienia. Oznacza to, że wszystkie oferowane przez firmę diety rzeczywiście mają nie tylko wskazaną kaloryczność, ale są też zbilansowane w oparciu o normy i zalecenia IŻŻ. Uwzględniają zarówno odpowiednie proporcje makroskładników (białko, węglowodany i tłuszcze), jak i ponad 80 mikroskładników (m.in. żelaza, wapnia, magnezu, witamin itp.), co zapewnia ich prozdrowotny charakter.

Posiłki LightBox opracowywane są przez firmowy zespół doświadczonych dietetyków, którzy stale rozwijają menu, wprowadzając nowe składniki i dania oraz udoskonalając istniejące. Dzięki temu nie ma monotonii, co doceniają klienci, bo nawet najzdrowsza dieta mogłaby się znudzić, gdyby potrawy często się powtarzały. Nad smakiem posiłków czuwa profesjonalny szef kuchni, wspierany przez zespół kontroli jakości.

Własny zakład, w którym przygotowywane są posiłki LightBox, ma wdrożony system HACCP (ang. Hazard Analysis Critical Control Points). Firma inwestuje w nowoczesne wyposażenie kuchni i rozwiązania technologiczne. Newralgicznym elementem usługi cateringu dietetycznego jest system dostaw. Dzięki własnej flocie samochodów-chłodni pudełka LightBox docierają w odpowiednich warunkach do klientów w ponad 60 miastach w Polsce.

LightBox oferuje też klientom wsparcie przy wyborze diety i kaloryczności dopasowanej do ich potrzeb. Dietetycy dyżurujący przy telefonach chętnie odpowiadają na pytania związane z dietą pudełkową LightBox oraz zdrowym odżywianiem i wspierają klientów, których celem jest odchudzanie. Dzięki tym wszystkim działaniom klienci mają pewność, że otrzymują naprawdę zdrową dietę, a dbają o nich profesjonaliści.

Może Ci się również spodoba