Maczfit – jedzenie robimy najlepiej

Catering dietetyczny Maczfit oferuje kompletny zestaw dań skrojonych na potrzeby osób, które chcą zadbać o zdrowe żywienie i piękną sylwetkę. Wystarczy wybrać jeden z 21 odpowiednio zbilansowanych programów dietetycznych, aby już następnego dnia cieszyć się znakomitym posiłkiem. Nad jakością każdego z nich czuwa sztab specjalistów, dla których gotowanie to prawdziwa pasja.

Bez nazwy-1

 

Historia Maczfit to okres niestrudzonych poszukiwań i ciągłego dążenia do perfekcji. Właścicielem jest Maciej Lubiak, czynny sportowiec i autor doskonale znanej warszawiakom restauracji MILANOVO Restaurant & Pizzeria & Cafe. Jak sam przyznaje, stworzenie cateringu dietetycznego, który wyróżni się na tle konkurencji, nie było łatwym zadaniem: – Przez pół roku opracowaliśmy kilka tysięcy dań, tworząc menu, które dziś jest naszą chlubą. Tysiące prób miało jeden cel: nasi klienci mieli przekonać się, że tego, co serwujemy, nie znajdą nigdzie indziej. Dzisiaj Maczfit to marka o ogólnokrajowym zasięgu, ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem i zaufaniem tysięcy Polaków pragnących dbać o własne zdrowie. Nasza bogata oferta dań stała się pozytywnym wzorem do naśladowania dla całej branży.

Restauracyjna jakość i smak prosto do Twoich drzwi

W zestawach Maczfit znajduje się wszystko, co najlepsze i najzdrowsze we współczesnej kuchni: od elementów Fusion w międzynarodowym wydaniu po pełne spektrum tzw. superfoods. Gotujemy tylko z najlepszych produktów, które łączymy w niebanalne, efektowne kompozycje. W każdym pudełku Maczfit znajduje się duża ilość różnorodnych, często egzotycznych składników.

Nasze posiłki to efekt współpracy sztabu wykwalifikowanych dietetyków i kucharzy. Komponujemy optymalnie zbilansowane dania, bazując na doświadczeniu i solidnej wiedzy naszych specjalistów, a nie na chwilowych trendach i modach. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi badaniami, nieustannie poszerzamy kompetencje, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. Jako jedna z niewielu firm w branży przestrzegamy również rygorystycznych procedur HACCP. Sprawna implementacja tych rozwiązań sprawiła, że nasz zakład produkcyjny otrzymał uznany międzynarodowy certyfikat jakości TÜV.

Może Ci się również spodoba