Pyszne.pl inwestuje w pracowników z potencjałem

Biznes bazuje na nowoczesnych technologiach i nowatorskim pomyśle. Również kultura organizacyjna firmy jest na wskroś współczesna, oparta na otwartości, grze zespołowej i dzieleniu się wiedzą. Według Pyszne.pl, zrekrutowanie odpowiednich ludzi to wyzwanie, ale też dopiero połowa sukcesu. Trzeba także stworzyć właściwe środowisko pracy, które będzie wspierać indywidualny rozwój.

Od trzyosobowego start-upu do serwisu obsługującego miliony zamówień rocznie. Niewiele firm może poszczycić się dynamiką rozwoju porównywalną z Pyszne.pl. Zespół najczęściej wybieranego w Polsce serwisu do zamawiania jedzenia online szybko rośnie i obecnie zbliża się do 150 osób.

Talent i osobowość ważniejsze od stażu pracy

Spółka chętnie zatrudnia także osoby poniżej 30. roku życia, które mają zadatki na dobrych pracowników i przyszłych menedżerów. W tej grupie wiekowej na etapie rekrutacji bardziej niż dotychczasowe osiągnięcia zawodowe doceniany jest osobisty potencjał rozwoju kandydata. Pyszne.pl tworzy przyjazne środowisko, w którym młodzi ludzie mogą zdobyć kompetencje specjalistyczne, wspiera ich w planowaniu i budowaniu własnej ścieżki zawodowej. Oferuje między innymi takie narzędzia jak: dedykowane szkolenia, kursy językowe, regularne spotkania coachingowe, finansowanie zakupu książek wspierających rozwój. Warto również podkreślić międzynarodowy charakter firmy, dzięki któremu wielu pracowników ma możliwość czynnie uczestniczyć w pracach nad centralnymi projektami oraz ma swój wkład we wdrażanie globalnych procedur.
– Jeśli zapewnimy pracownikom odpowiednie warunki, możemy być zaskoczeni tym, jak szybko się rozwijają – opowiada Iwona Piotrowska, HR Business Partner. Gdy otwieramy nowe stanowiska menedżerskie niższego szczebla, naszym pierwszym wyborem są zawsze ludzie już u nas zatrudnieni. Mocną stroną dla takich działań są nasi managerowie wyższego szczebla, którzy mają doświadczenie we wspieraniu rozwoju talentów – dodaje.

Istota atmosfery w pracy

Środowisko pracy i panująca w nim atmosfera mają duży wpływ na efektywność pracowników. Oprócz typowych benefitów, takich jak karta sportowa, dofinansowanie opieki medycznej, kurs językowy, dodatkowe ubezpieczenia, w Pyszne.pl
są organizowane imprezy integracyjne w kraju i za granicą. Ponadto w budowaniu koleżeńskiej atmosfery oraz wymianie doświadczeń sprzyja specjalnie wydzielona część biura, przeznaczona na złapanie oddechu i wypoczynek.
Dużą popularnością w firmie cieszy się funkcja Managera do spraw Dobrego Nastroju. Co miesiąc powoływana jest nowa osoba, której zadaniem jest takie rozdysponowanie przyznanego budżetu, aby sprawić radość jak największej ilości osób.

Jak dostać się do Pyszne.pl

Aktualne oferty pracy  w Pyszne.pl publikowane są na stronie: www.takeaway.com/jobs. Obecnie poszukiwane są osoby do nowo wyodrębnionego działu Partner
Services. Powiększa się również dział związany z rowerowymi dostawami jedzenia.

Może Ci się również spodoba