Tradycja w nowoczesnym wydaniu

Bliskość i znajomość klienta to aspekt zdecydowanie wyróżniający katowickie „Społem” na tle lokalnej konkurencji. Spółdzielnia założona w 1881 roku sukcesywnie buduje swój wizerunek sieci efektywnie łączącej bogatą historię z nowoczesnym oraz przyjaznym podejściem do swoich klientów.

Bez nazwy-1– Nieustanne unowocześnianie sklepów i rozwój oferty produktowo-usługowej to nasza odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów – mówi Wacław Słaby, Prezes  Zarządu PSS „Społem” w Katowicach. Priorytetem jest nie tylko profesjonalna obsługa i jakość oferowanych produktów, ale budowanie bliskich relacji z naszymi klientami. Dlatego w naszej komunikacji podkreślamy prawie 140-letnią obecność w naszym mieście, która jest dla nas zobowiązaniem do pracy wg najwyższych standardów, by w każdej naszej placówce klient czuł się zawsze komfortowo.

Dzięki takiej strategii sklepy pod marką „Społem” stały się synonimem rodzimej, prężnie działającej sieci handlowej, którą obecnie tworzy 26 sklepów spożywczych oraz salon mody Eleganza i DOMOsfera+ z bogatą ofertą artykułów gospodarstwa domowego – zlokalizowane w domu handlowym „Skarbek”. Warto również wspomnieć, że „Społem” dostarcza do swoich placówek pieczywo i wyroby cukiernicze z własnego Zakładu Piekarsko-Ciastkarskiego,
wytwarzającego produkty na bazie tradycyjnych, sprawdzonych receptur. To daje klientom gwarancję najwyższej jakości produktów oferowanych na sklepowych półkach.

Rozszerzenie komunikacji z klientami o aplikacje mobilne oraz media społecznościowe, to tylko niektóre aspekty determinujące nowoczesne podejście spółdzielni do oczekiwań klientów oraz wymogów rynku. Działania te doskonale uzupełnia program lojalnościowy „Uśmiechnięte zakupy”. Pod szyldem „Uśmiechnięte zakupy” – poza katowickimi sklepami „Społem” – działają również zrzeszone w jednej grupie inne spółdzielcze sieci z Bytomia, Brzeszcz, Dąbrowy Górniczej, Gliwic, Krakowa, Nowej Huty, Miechowa, Mikołowa, Olkusza, Oławy, Oświęcimia, Raciborza, Siemianowic Śląskich, Zawiercia oraz GS Osiek, WIZAN Andrychów i Feniks Wrocław. M.in. za takie podejście do prowadzonego biznesu PSS „Społem” w Katowicach zostało w tym roku wyróżnione Top Marką Lauru Konsumenta.

Może Ci się również spodoba