Wyjątkowy rok dla Logwin Poland

Jesteśmy dumni, że kolejny raz przyznano nam nagrodę Solidny Pracodawca. Dzięki temu udowadniamy, że najlepszą inwestycją są ludzie.

Bez nazwy-1

Firma Logwin Poland funkcjonuje na polskim rynku już 15 lat. Nasze doświadczenie wynika ze współpracy ze światowymi markami. To mobilizuje nas do ciągłego rozwoju na różnych etapach prowadzenia projektów. Zaufanie, jakim obdarzają nas nowi klienci, utwierdza nas w przekonaniu, że obraliśmy dobry kierunek. Nie byłoby to możliwe, gdybyśmy nie wdrażali nowych rozwiązań również jako pracodawca. Aktualnie nasza firma zatrudnia ponad 600 osób. To dzięki nim uzyskujemy coraz lepsze wyniki. Relacja, jaką budujemy ze stałymi oraz nowymi pracownikami, stanowi fundament sukcesu.
Do tej pory mogliśmy pochwalić się współpracą ze światowymi markami takimi jak: Oriflame, Sephora, Peek& Cloppenburg, Nespresso. W minionym roku obsługę logistyczną powierzyli nam kolejni strategiczni klienci: Douglas (branża beauty) oraz jeden z największych na świecie dostawców biżuterii i dodatków – Beeline. W celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi wynajęliśmy w pierwszym kwartale 2018 roku 26 000 m.kw. powierzchni magazynowej w podwrocławskich Wojkowicach. Obecnie oddział ten wykorzystuje ok. 43 000 m.kw., zatrudnia 170 osób i już wiemy, że na tym nie poprzestaniemy. To jednocześnie pierwszy oddział dedykowany logistyce kontraktowej, zlokalizowany poza centralną częścią Polski. Bez względu na miejsce, wyzwania jakie stawia rynek pracy w stosunku do pracodawcy są ogromne. Jedynym sposobem, aby im sprostać, to utrzymanie dobrych standardów i implementowanie dobrych praktyk w obszarach, które wymagają poprawy.
Powodów do dumy mamy wiele, ale nic nie przemawia za pracodawcą lepiej niż pracownicy, którzy są związani z firmą od początku jej działalności. Cieszymy się, kiedy możemy świętować 10-lecie stażu pracy koleżanki lub kolegi, ale równie ważne jest, kiedy osoby znajdujące się na początku kariery zawodowej (często studenci czy absolwenci), orientują się, że pracują w Logwin Poland kolejny już rok. To właśnie stabilność i dobra atmosfera pracy są jednymi z najczęściej wymienianych i pożądanych aspektów podczas rozmów kwalifikacyjnych i jednocześnie docenianych przez obecnie zatrudnionych pracowników. Bez względu na poziom doświadczenia i specjalizacji oferujemy umowę o pracę, a poczucie bezpieczeństwa czy wzajemne zrozumienie budują nie tylko dobrą atmosferę, ale także pozwalają uniknąć zbędnych podziałów czy niezdrowej konkurencji. Zawsze staramy się być otwarci na sugestie oraz pomysły pracowników – te najbardziej innowacyjne, czyli takie, które usprawniają codzienną pracę, są dodatkowo nagradzane. Wszystkie wyżej wymienione aspekty są brane pod uwagę przy nadawaniu tytułu Solidnego Pracodawcy, a przyznanie go nam – firmie Logwin Poland – kolejny rok z rzędu, jest dla nas wyjątkowym docenieniem naszych starań i jednocześnie mobilizacją do utrzymania jak najlepszych standardów pracy i praktyk personalnych. Dziękujemy wszystkim pracownikom firmy Logwin Poland – bez nich sukces nie byłby możliwy. Zatrudniamy zaangażowany zespół, o którym wiemy, że możemy na nim polegać. To nasz wielki powód do dumy, który również pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość i odważnie stawiać kolejne biznesowe kroki. Dziękujemy!

Może Ci się również spodoba