Solidny, polski pracodawca

Dzięki ciężkiej pracy, pomysłowości oraz rzetelności wobec klientów i pracowników małe, rodzinne przedsiębiorstwo z małopolski przekształciło się w lidera branży AGD w tej części kraju. Polityka firmy ukierunkowana na wsparcie społeczności lokalnej oraz zrozumienie znaczenie załogi dla pracodawcy w „machinie” zwanej przedsiębiorstwem sprawiły, że w tegorocznej edycji projektu Solidny Pracodawca 2015 firma CHOMIK s.j. została uhonorowana tym zaszczytnym tytułem.

Kierunek-rozwój

W przypadku firmy CHOMIK s.j. solidność zatrudnienia oraz dobrze prowadzony biznes na co dzień umożliwiły poszerzeniem oferty oraz wprowadzania produktów pod własną marką czy swoim wzornictwem już po kilku latach od jej powstania. To posunięcie spowodowało, iż firmę na rynku zaczęto postrzegać już nie tylko jako dystrybutora towarów. Progres i nowatorskie rozwiązania sprawiły, że małopolska hurtownia zaistniała zagranicą. CHOMIK s.j. stawia na jakość i solidność zatrudnienia oraz ciągłe dążenie do ulepszania swoich usług tak, by zadowolić najbardziej wymagających klientów. Potwierdzeniem dobrze obranego kierunku jest nie tylko sukces finansowy, ale również liczne nagrody takie jak Gepardy Biznesu, Diamenty Forbsa czy wyróżnienie przez tygodnik Newsweek Polska.

Kierunek-wsparcie

Zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej przy równoczesnym zrównoważonym rozwoju przedsiębiorstwa to klucz do sukcesu firmy CHOMIK s.j. Poza podstawowymi elementami wpływającymi na jakoś oferowanych produktów czy usług niezwykle istotne jest podejście do pracowników jako kapitału każdej firmy. Mądre zarządzanie to również wrażliwość społeczna, która przejawia się działaniami wspierającymi potrzebujących w dążeniu do osiągania zamierzonych celów lub polepszenia jakości ich życia.

Więcej informacji na temat firmy CHOMIK s.j. znajdą Państwo na strony internetowej: http://www.chomik.pl/

Może Ci się również spodoba