VIFON i TaoTao ponownie docenione przez konsumentów

Marki VIFON i TaoTao, których wyłącznym dystrybutorem i importerem od ponad 28. lat jest firma Tan-Viet International S.A., zdobyły ponownie czołowe miejsca w kategorii „Produkty orientalne” w piętnastej już edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności Laur Klienta/Konsumenta 2019.

5

Marka VIFON otrzymała złoty Laur Konsumenta 2019, potwierdzając swoją niezaprzeczalną, wysoką pozycję na rynku. Polacy uwielbiają tę markę za szeroką gamę smaków (już 30 pozycji w asortymencie zup błyskawicznych z makaronem) oraz opakowań (folia, miski, kubki, saszetki), gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Marka ma swoich wiernych fanów i jako odpowiedź na ich prośby została stworzona nowa linia zup VIFON pikantnych, która w asortymencie ma cztery smaki z ostatnio wprowadzoną zupą o smaku wołowiny z curry. Pod marką VIFON można znaleźć również Lunch Boxy – dania z makaronem ryżowym, pszennym
i ryżem, które po zalaniu gorącą wodą są gotowe do jedzenia prosto z pudełka. Oferta marki jest uzupełniana przez słodkie, słodko-pikantne i słodko-kwaśne sosy chili.
Marka TaoTao, która w swoim portfolio ma bezglutenowe makarony ryżowe, sosy sojowe, pikantne sosy chili, marynaty, mleczko kokosowe, grzyby MUN i wiele innych orientalnych produktów, głosami badanych nagrodzona została podwójnie. W kategorii: „Sosy sojowe i marynaty”
marka TaoTao otrzymała złoty Laur Konsumenta 2019, natomiast w kategorii „Produkty orientalne” nagrodzona została srebrnym Laurem Konsumenta 2019.
Produkty TaoTao mogą być z powodzeniem stosowane zarówno w przygotowaniu dań orientalnych, jak i coraz częściej i chętniej używane są do dań i przekąsek kuchni europejskiej, w szczególności polskiej. Sosu sojowego można używać zamiast soli do tradycyjnych zup, takich jak rosół lub ogórkowa oraz sycących kremów pomidorowego lub z pora. Szerokie zastosowanie mają również sosy chili, które z powodzeniem zastępują keczup i mogą być dodatkiem do kanapek, parówek, tostów, pizzy i dań z grilla. Stałe grono odbiorców mają również makarony ryżowe, które ze względu na skład są wybierane przez sportowców, osoby dbające o linię oraz mamy chcące urozmaicać dietę swoich pociech. Powstają tylko z wody i mąki ryżowej, dzięki czemu nie zawierają konserwantów, są wyjątkowo niskokaloryczne i bezglutenowe.
Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i lojalność wobec naszych marek VIFON i TaoTao. Zadowolenie konsumenta daje nam najwięcej satysfakcji oraz motywacji do tego, aby dostarczać produkty jak najlepszej jakości, zróżnicowane w smakach i skierowane do szerokiego grona odbiorców.

Może Ci się również spodoba