Sukces sygnowany Souvre

Misją firmy Souvre Internationale jest promowanie nowego wymiaru marketingu społecznościowego na całym świecie. Definiują ją następujące wartości: rzetelność, wiarygodność i zaufanie.

2Firma Souvre Internationale łączy wirtualne zakupy z rzeczywistymi zarobkami. Każdy z partnerów otrzymuje gotowe narzędzia do budowania swojego biznesu. Techniczno-administracyjną stronę sprzedaży w całości bierze na siebie firma. Osoby, które decydują się na budowanie swojej sieci konsumencko-sprzedażowej w Souvre, działają w oparciu o przejrzysty plan marketingowy. Firma na wynagrodzenia przeznacza aż 38% swojego obrotu. Marka proponuje atrakcyjne programy motywacyjne dla partnerów, aby jeszcze bardziej zmobilizować ich do zorientowania się na wyniki sprzedażowe. Do tej pory dyrektorzy biorący udział w programie Auto-Motywacja bez barier wyjechali z salonów autoryzowanych dealerów luksusowymi samochodami m.in. Audi i Mercedes. Marka Souvre to synonim profesjonalnej obsługi klientów, transparentności biznesu oraz otwartości na innowacyjne rozwiązania. Zdolność dopasowywania się do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku stanowi jedną z kluczowych przewag konkurencyjnych firmy. Motywacją do prowadzenia biznesu stały się wysokiej jakości produkty opracowane na podstawie badań i doświadczeń ekspertów dysponujących sprawdzonymi recepturami. Firma Souvre wpisuje się w trendy współczesnej kosmetologii, promując flagowe produkty kolagenowe klasy premium oraz naturalne suplementy diety zarówno pod kątem codziennego dbania o urodę, jak i profilaktyki anti-aging.

Konkurencyjność produktów polega na innowacyjności, rozumianej jako wykorzystanie niepopularnych na rynku, naturalnych komponentów poprawiających zdrowie i wygląd. Wszystko to dzięki specjalnie opracowanej formule produktów zawierających niezwykle cenne białko – kolagen naturalny, który od zawsze był pożądanym składnikiem kosmetyków. Marka nieustannie poszerza swoją ofertę o kolejne gamy produktowe, m.in. luksusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nie bez znaczenia jest również sposób sprzedaży unikatowych produktów w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu, w funkcjonalnym sklepie internetowym. Prokonsumencka postawa partnerów Souvre została doceniona przez kapituły wielu prestiżowych konkursów. Firma Souvre Internationale została okrzyknięta „Luksusową Marką Roku 2016”, zdobyła tytuł „Sukces Roku” i „Wiarygodna Firma”. Linia produktów kolagenowych została wyróżniona przez organizatorów plebiscytu „Diamenty Beauty 2017”. Pan Waldemar Smoliński, prezes Souvre Internationale, otrzymał statuetkę „Osobowość Roku 2016” w kategorii Biznes. – Sukces nie jest wypadkową działań realizowanych okazjonalnie. To efekt ciągłej, wytężonej pracy nad budową rzetelnej i godnej zaufania firmy – podkreśla. Dzięki zaangażowaniu całej, 30-tysięcznej struktury Souvre Internationale produkty dostępne w ofercie firmy są z powodzeniem promowane w krajach, takich jak: Wielka Brytania, Francja, Holandia czy Hiszpania. Partnerzy Souvre myślą globalnie, a działają lokalnie, co w rezultacie daje wyjątkowy efekt synergii.

Może Ci się również spodoba