Jeden pracodawca, wiele wyzwań

MAHLE to jeden z największych światowych dostawców w branży motoryzacyjnej w obszarach komponentów silnikowych, filtracji, elektryki, mechatroniki i zarządzania termicznego. Zatrudniając około 77 000 pracowników w ponad 170 zakładach produkcyjnych oraz dysponując szesnastoma wielkimi centrami badawczo-rozwojowymi dążymy do tego, aby w pełni zadowolić naszego klienta. Dzięki pracy zespołowej łączymy istniejące technologie z innowacyjnymi rozwiązaniami, opracowujemy inżynierskie pomysły oraz wyznaczamy nowe standardy. Przyczyniamy się także do poprawy klimatu poprzez redukcję emisji dwutlenku węgla (CO2) oraz zmniejszenie zużycia paliwa w co drugim pojeździe na świecie.

4MAHLE w Polsce posiada zakłady w trzech lokalizacjach – Krotoszyn, Ostrów Wielkopolski i Wrocław. Nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma MAHLE Behr z Ostrowa Wielkopolskiego produkuje moduły chłodzenia silnika, chłodnice, chłodnice powietrza doładowanego, skraplacze, parowniki, które dostarczane są bezpośrednio na linie montażowe samochodów wiodących producentów.

Własne centrum rozwojowo-badawcze, dostęp do najnowszych osiągnięć i technologii pozwalają wzbogacić ofertę firmy MAHLE Behr z Ostrowa Wielkopolskiego o nowoczesne, światowej jakości wyroby dostosowane do klientów. Zespół inżynierów odnosi sukcesy w zakresie przełomowych rozwiązań m.in.: skraplacza opartego na technologii rurki zwijanej, który został laureatem globalnej nagrody Premier Automotive Contribution to Excellence. Pracownicy R&D pracują nad rozwiązaniami wdrażanymi w zakładach MAHLE na świecie. Dzięki pracy zespołowej wszystkich funkcji, takich jak: R&D, jakość, produkcja, supply chain i logistyka, lean management koncern odnosi sukcesy, stawiając sobie za cel wyprzedzenie oczekiwań klientów.

MAHLE Polska Sp. z o.o. wytwarza następujące produkty: tuleje cylindrowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, tuleje wielkogabarytowe, zestawy cylindrowo-tłokowe (zestawy naprawcze), prowadnice zaworowe, wkładki tłokowe, tłoki i zawory. Wykwalifikowany personel, duże doświadczenie, wiedza zawodowa i wysokie standardy jakościowe tworzą podstawę, aby dorównać wysokim, specyficznym wymaganiom naszych klientów. MAHLE Polska w Krotoszynie rozwija się w niemalże ekspresowym tempie. W grudniu 2017 roku otwarto nową halę produkcyjną tłoków stalowych, w miesiącach letnich bieżącego roku zaplanowane jest otwarcie kolejnej nowej hali produkcyjnej, tym razem wałków rozrządu. W planach jest już także hala filtrów oraz kolejne linie na dwóch istniejących już halach produkcyjnych.

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o. we Wrocławiu zajmuje się obsługą grupy MAHLE w obszarach procesów IT oraz finansów. W strukturze IT odpowiadamy za wsparcie MAHLE IT na poziomie europejskim w takim zakresie jak: zarządzanie aplikacjami ERP oraz innymi systemami,
Service Desk IT oraz utrzymanie infrastruktury IT. W ramach wsparcia struktur w obszarze finansów SSC realizujemy głównie zadania dla MAHLE w Niemczech, Czechach i Hiszpanii.

Jeden pracodawca. Wiele wyzwań. Dołącz do naszego zespołu. Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie www.pl.mahle.com
w zakładce kariera.

Może Ci się również spodoba