Znajdź odpowiednią krople do swoich potraw i zakochaj się w ich nowym smaku

Marka Due Vittorie to kwintesencja regionu Modeny, owoc pasji i zaangażowania Davide Maletti, modeńczyka z dziada pradziada, który postanowił wyprodukować ocet balsamiczny w pełnym poszanowaniu i dbałości o tradycję uprawy ziemi, z której pochodzi.
Due Vittorie jest przedsiębiorstwem którego misją jest rozpowszechnienie octów balsamicznych najwyższej jakości z regionu Modena we Włoszech do zagranicznych domowych kuchni w przystępnej cenie.
Ocet Balsamiczny z Modeny jest od 10 lat numerem 1 we Włoszech, jak wynika z danych dotyczących sprzedaży, publikowanych przez renomowaną firmę Nielsen. Due Vittorie stawia na zachowanie jak najwyższego standardu produktu, łącząc niezmienną tradycję oraz nowoczesną technologię pozwalając uzyskać ocet, który podbił nie tylko włoską kuchnię ale i światową. Swoim idealnym balansem słodkiego z kwaśnym, nie przesłania smaku potraw, a wręcz wzbogaca ich oryginalny smak i aromat.
Gospodarstwo Due Vittorie oferuje również wyśmienity ocet jabłkowy składający się w 100% z soku z jabłek. Stanowi on wspaniały dodatek do dań polskiej kuchni.

Modeński Ocet Balsamiczny składa się wyłącznie z moszczu winogronowego i octu winnego. Nie stosuje się żadnych zagęszczaczy lub barwników, ponieważ produkt sam w sobie zachowuje doskonałą gęstość i kolor zadowalając nawet największych koneserów.
Cechą charakterystyczną Due Vittorie była, jest i będzie tworzenie produktów o stałej, najwyższej jakości. Spełniających wszystkie wymagania, aby otrzymać takie certyfikaty jak BRC stanowiący światowy standard w bezpieczeństwie żywności oraz IFS stanowiący o spełnianiu standardu jakości, higieny i sanitarności produktów.

Sponsor prestiżowego programu Master Chef ITALIA w latach 2011-2014

Może Ci się również spodoba