Eksperymenty Pana Balona

Balony to ponadczasowa i wciąż chętnie wykorzystywana dekoracja różnych imprez, która zawsze dobrze wygląda.

Jeśli poszukujesz inspiracji na ponadczasową, uniwersalną atrakcję i dekorację w jednym, albo zastanawiasz się, jak zaskoczyć gości, wybierz Manufakturę Pana Balona. Założona w 2014 roku firma zajmująca się tworzeniem dekoracji balonowych i obsługą dekoratorską eventów wprowadza eksperymentalne pomysły zastosowania w dekoracjach balonów, tak aby nie kojarzyły się z kiczem. Pan Balon to zupełnie nowa marka na rynku polskim gwarantująca jakość oprawy imprez z udziałem balonów z profesjonalną kompleksową obsługą wydarzeń. W portfolio usług i produktów znajdują się bramy i girlandy z balonów, skomplikowane konstrukcje i niebanalne nadruki na balonach, bukiety oraz profesjonalne dekoracje wydarzeń masowych – wraz ze zorganizowaniem hostess i hostów. – Obecnie jesteśmy pionierem jeśli chodzi o rynek dekoratorski, jak i sprzedaż detaliczną balonów – mówi Tomasz Podgórski, specjalista ds. franczyzy Manufaktury Pana Balona. – Motywacją do rozwoju biznesu była nisza na rynku w branży balonowej. Zauważyliśmy, że brakuje firmy, która oferuje kompleksowe rozwiązania w postaci pracowni balonowej. My zrobiliśmy z tego punkt, pracownię, w której można nabyć produkty balonowe, napełnić je helem, a także zamówić dekoracje czy nadać pocztę balonową.

Manufaktura Pana Balona


To jedyny taki pomysł na biznes, w którym połączone są dwa najlepsze elementy – Sprzedaż (punkt sprzedaży) + Usługi Dekoratorskie (własna pracownia balonowa). Stale poszerzana oferta świadczonych usług wraz z zapleczem kadrowym przyczyniła się do stworzenia systemu franczyzowego. Niskie koszty, sprawdzony know-how i stosunkowo mało nasycony rynek to przepis na dochodową inwestycję jaką zapewnia swoim franczyzobiorcom Pan Balon.

Poczta balonowa – nietuzinkowa niespodzianka


Chyba nikt nie spodziewa się, że z okazji urodzin, imienin, czy rocznicy ślubu otrzyma kolorowy, zabawny balon z bilecikiem. Taki sposób składania życzeń wciąż stanowi szok dla wielu osób. A mimo to bywa jednocześnie świetną niespodzianką, która wzbudzi radość u każdego. Zamów już dzisiaj –  www.sklep.panbalon.pl

 

Może Ci się również spodoba