Piękna sylwetka na lato

Studio modelowania sylwetki Body Evolution zachęca swoich klientów innowacyjną ofertą urządzeń odchudzających.

Bez nazwy-2

Najwyższej światowej klasy sprzęt powstał przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych technologii. Misja jego działania oparta jest na promowaniu zdrowego trybu życia i wyzwalania aktywności. Został dopasowany do aktualnego trybu życia człowieka, czyli zarówno potrzeby atrakcyjnego wyglądu, jak i nagminnego braku czasu. Rozbudowana funkcjonalność (m.in. podczerwień, aromaterapia, chromoterapia) pozwala efektywniej walczyć ze zbędnymi kilogramami. Korzystając z bieżni z podczerwienią, osiągniemy lepsze efekty, niż ćwicząc na zwykłej bieżni – ćwiczenia w specjalnych warunkach maksymalizują skuteczność aktywności fizycznej. Dodatkową zaletą urządzeń jest ich wyjątkowy design – świetnie wpasowują się w nowoczesny wystrój salonów urody, klubów fitness oraz wszelkich studiów modelujących sylwetkę, takich jak Body Evolution.

Pomysł na własny biznes

Body Evolution Concept to kompletny, gotowy i sprawdzony pomysł na biznes, który jednocześnie umożliwia kreowanie i dalsze rozwijanie marki. Właściciel konceptu zapewnia pomoc w każdym aspekcie i na każdym etapie działania studia bez żadnych opłat wstępnych. Dodatkowo nie partycypuje w zyskach partnerów. Body Evolution to coś więcej niż fitness, kosmetyki czy odchudzanie. To kompleksowe działanie, które dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, odpowiednio dobranych kosmetyków i suplementów diety skutecznie wyszczupla i modeluje sylwetki swoich klientów, a także zmienia ich nawyki żywieniowe. Praca oparta jest na polskich urządzeniach najwyższej jakości, które są rozpoznawalne i doceniane na całym świecie.

Sekretem powodzenia i sukcesu konceptu Body Evolution Studio Modelowania Sylwetki jest sprawdzone know-how. Zostało ono zbudowane i oparte na doświadczeniu setki klientów korzystających z usług. Jego gwarantem jest oczywiście wykorzystywany sprzęt.

Właściciel marki otworzył kilkanaście prężnie działających gabinetów i posiada kolejne projekty w przygotowaniu. Body Evolution Concept to nie tylko pomysł na biznes ze sprawdzoną praktyką. To jednocześnie dystrybutor urządzeń wyszczuplająco-modelujących sylwetkę. Sprzęt sprawdza się jako wyposażenie siłowni, salonów modelowania sylwetki, gabinetów SPA i wellness, a także hoteli, które chcą poszerzyć zakres swoich usług. Dodatkowo linia urządzeń łączy w sobie elegancję i nowoczesność, urozmaicając każde wnętrze.

Może Ci się również spodoba