LOUIS WIDMER – ulubiona marka szwajcarskich farmaceutów już w Polsce.

tPiękna, gładka, promienna i świeża – każda skóra może taka być , jednak każda ma swoje specyficzne potrzeby. Marka Louis Widmer oferuje kompletny program pielęgnacyjny z efektywnie działającymi, doskonale tolerowanymi preparatami, które są idealnie dopasowane do potrzeb każdego rodzaju skóry.
Wszystkie produkty Louis Widmer tworzone są według norm i wytycznych opracowanych dla produktów farmaceutycznych. Produkcja kosmetyków odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych technologii, w sterylnie czystych pomieszczeniach, do wnętrz których wtłaczane jest oczyszczone powietrze. Dzięki odpowiednio zaprojektowanemu procesowi produkcji ilość konserwantów w kosmetykach może być ograniczona do minimum, co powoduje, że są tolerowane nawet przez najbardziej wrażliwą skórę. Potwierdzeniem najwyższej jakości produktów jest certyfikat Swissmedic.
Firma Louis Widmer współpracuje z najlepszymi dermatologami i klinikami, dzięki temu wszelkie nowe wyniki badań są wykorzystywane w tworzeniu naszych produktów. Składniki aktywne o udokumentowanej dermatologicznie sile działania zamieszczane są w farmakodynamicznych, najnowocześniejszych formułach. Przed wprowadzeniem produktu na rynek jest on dokładnie przebadany pod kątem chemicznym, analitycznym i mikrobiologicznym. Dzięki temu nasze produkty utrzymują jakość pierwszej klasy. Kolejnym ważnym elementem wpływającym na najwyższą jakość produktów jest tworzenie ich bezpośrednio w centrali firmy w Zurychu.
Doskonała i kompleksowa pielęgnacja wymaga kompetentnej porady eksperta. Duże doświadczenie i wiedza jest niezbędna w doborze odpowiednich produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb i rodzaju skóry. Aby zapewnić wysoką jakość doradztwa, Louis Widmer sprzedaje swoje produkty tylko i wyłącznie w aptekach, w których porada farmaceuty jest najistotniejsza.
„Życie poświęcone skórze’’ – taką dewizą kierowali się Louis-Edouard Widmer i jego syn Louis –Max Widmer, zakładając firmę Louis Widmer w 1960 roku. Zafascynowała ich niezwykła, skomplikowana natura, niezliczone funkcje jakie pełni. Tę fascynację dzielimy do dziś w naszej firmie, co pozwala nam stale się rozwijać, szukając nowych, innowacyjnych rozwiązań i produkując coraz doskonalsze dermokosmetyki. Dzięki przygotowaniu medycznemu Louis Widmer zapewnia optymalną efektywność działania swoich produktów i maksymalną tolerancję. Historia firmy pokazuje, że udało nam się nie tylko zachować jakość i wartości ważne dla założycieli, ale wręcz je rozwinąć, bo stale dbamy o rozwój.
Skóra jest największym narządem człowieka. Zajmuje 1,5 do 2 metrów kwadratowych powierzchni ciała. Pełni szereg funkcji , bez których nasze życie byłoby niemożliwe. Chroni ciało przed szkodliwym wpływem czynników mechanicznych, chemicznych i termicznych oraz innymi uszkodzeniami. Zabezpiecza przed drobnoustrojami, promieniowaniem UV i odpowiada za termoregulację. Ale jest także ważnym elementem komunikacji niewerbalnej (czerwieni się, blednie, reaguje gęsią skórką etc.), oraz wpływa na estetyczny wizerunek i samopoczucie każdego z nas. Dlatego tak istotna jest jej odpowiednia pielęgnacja. Jeśli chcemy ją zachować w dobrym zdrowiu i kondycji, pomocna a wręcz niezbędna jest intensywna pielęgnacja. Produkty Louis Widmer są efektywne i znakomicie tolerowane. Spełniają najwyższe wymagania i potrzeby współczesne dermatologii oraz podlegają farmaceutycznym standardom.
Dermokosmetyki Louis Widmer są fizjologicznie spójne ze skórą oraz mogą być używane jako wsparcie podczas leczenia dermatologicznego. Występują w wersji delikatnie perfumowane i nieperfumowanej, są przeznaczone także dla osób cierpiących na alergie lub inne schorzenia dermatologiczne. Od pielęgnacji do kuracji.
Po więcej informacji na temat składników aktywnych, formuł i kompozycji oraz sposobu aplikacji zapraszamy na stronę www.swissnext.pl ; fb louiswidmerpolska

Może Ci się również spodoba