Szewska tradycja

Marka Wojas, której nazwa pochodzi od nazwiska właściciela firmy Wiesława Wojasa, pojawiła się na polskim rynku w 1990 roku jako rodzinny zakład z wielopokoleniową szewską tradycją. Przekształcenie firmy w spółkę akcyjną, debiut na warszawskim parkiecie (2007-2008) dały impuls do intensywnego rozwoju firmy.

8Dzisiaj Wojas S.A. produkuje kilkaset tysięcy par obuwia rocznie. Zdecydowaną większość sprzedaje w Polsce, w salonach firmowych, których aktualnie posiada 156 oraz za pośrednictwem e-sklepu. Ponadto produkuje obuwie specjalistyczne dla służb mundurowych. Obuwie eksportowane jest do Czech, na Słowację, na Węgry, do Rumunii oraz na Białoruś, gdzie Wojas posiada swoje salony firmowe, łącznie w ww. krajach 25 własnych salonów sprzedaży.
W ofercie spółki znajduje się skórzane obuwie damskie, męskie, młodzieżowe, modele trekkingowe, linia Relaks i Multifunction, jak również obuwie damskie zdobione kryształkami Swarovski Crystals. Ofertę damską uzupełniają torebki, plecaki, portfele, paski, ozdoby do obuwia oraz bransoletki, w tym z kryształkami Swarovski Crystals. W męskiej znajdują się: teczki, torby, paski oraz skarpety. Całość oferty uzupełniają środki do pielęgnacji obuwia. Marka Wojas prezentuje kolekcję, która wyróżnia się wygodą i klasycznym wzornictwem, jak również obuwiem zgodnym z aktualnymi trendami w modzie.
Na świadomość oraz postrzeganie marki wpłynęły szerokie działania marketingowe. Ambasadorami jesienno-zimowej kampanii 2017 są aktorka – Barbara Kurdej-Szatan oraz muzyk i lider zespołu Zakopower – Sebastian Karpiel-Bułecka. –Ta marka jest robiona z myślą o Polakach – uwzględnia ich gusta, potrzeby i muszę przyznać, że świetnie jej to wychodzi. Pochodzę z Podhala, skąd wywodzi się również firma Wojas, więc czuję do niej ogromny sentyment. Uważam też, że powinniśmy wspierać rodzimy biznes – podkreśla w ostatnim wywiadzie Sebastian Karpiel-Bułecka.
– Buty Wojas są bardzo wygodne i zawsze dobrze leżą mi na stopie, od pierwszej chwili miałam wrażenie, jakby były tworzone z myślą o mnie. Poza tym są przepiękne i świetnie wykonane. Polecam je całym sercem! – przyznała w rozmowie Barbara Kurdej-Szatan.
Największym atutem marki Wojas jest niewątpliwie fakt, że produkty wytwarzane są w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Doświadczenie w branży, wysoka jakość produkowanego obuwia oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów sprawiają, że marka Wojas cieszy się ogromnym zainteresowaniem w kraju oraz poza jego granicami.
www.wojas.pl

Może Ci się również spodoba