Solidni czwarty raz

3Kolejna pozytywna ocena kapituły ogólnopolskiego konkursu Solidny Pracodawca Roku to dla nas powód do dumy z dobrze wykonywanej pracy oraz wspaniały prezent na 25-lecie istnienia firmy.

Ta prestiżowa, przyznana nam już po raz czwarty, nagroda stanowi potwierdzenie rzetelności oraz wysokiej jakości działań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Jest to również dowód, iż motto Warbudu „Warto budować” rozumiemy i realizujemy we wszystkich obszarach naszej działalności. Na co dzień nie tylko budujemy prestiżowe, zaawansowane technologicznie obiekty, ale przede wszystkim tworzymy profesjonalny i kreatywny zespół.
Warbud to przestrzeń dla specjalistów branż inżynieryjnych, pasjonatów techniki, nowoczesnych technologii, ale także doświadczonych pracowników sektora wsparcia inwestycji. Cenimy sobie profesjonalizm i innowacyjność. Dbamy o rozwój umiejętności i wiedzy poprzez liczne szkolenia oraz specjalistyczne studia.

Pasje sportowe rozwijamy w ramach kilku firmowych klubów. Stale poszukujemy ludzi, którym kierunek codziennej pracy wyznaczają wyzwania. Od lat prowadzimy praktyki i staże. Dbamy o to, by studenci zdobywający w naszej firmie swoje pierwsze doświadczenia zawodowe poznawali najbardziej zawiłe arkana sztuki budowlanej. Ci zaś, którzy mają pasję i talent poszerzają skład naszego zespołu.
Rok 2017 był rokiem budowania kultury innowacyjności w naszej firmie. Powołaliśmy do życia interdyscyplinarny Zespół Wsparcia Innowacji propagujący kreatywność i kulturę innowacji. Inspiruje on pracowników, angażuje w zmiany i rozwój firmy, zachęca do demonstrowania inicjatyw i ciekawych rozwiązań za pomocą takich narzędzi jak platforma zgłaszania pomysłów. Wiele z nich wdrożyliśmy w skali całej firmy, inne zostały docenione i nagrodzone w międzynarodowym konkursie VINCI Innovation organizowanym przez Grupę VINCI, do której należy Warbud. Inicjatywy tego typu są szansą dla każdego pracownika na docenienie, sfinansowanie i wdrożenie jego pomysłu w dowolnym miejscu organizacji, a być może również wypromowania go na rynku.
Zachęcamy naszych pracowników do wolontariatu i obywatelskiego zaangażowania. Nie zapominamy także o najbardziej potrzebujących. W ramach funkcjonującej od 2008 roku Fundacji „Warbud – warto pomagać” wspieramy projekty edukacyjne, kulturalne, społeczne, charytatywne, sportowe i proekologiczne. Jednym z naszych priorytetów jest finansowanie leczenia i rehabilitacji niepełnosprawnych dzieci. Pomagamy placówkom medycznym, wyposażamy sale szpitalne i gabinety zabiegowe. Współpracujemy z fundacjami i instytucjami (SOS Wioski Dziecięce, Zdążyć z Pomocą, Pożywienie Darem Serca, Mam Marzenie, Mokotowskie Hospicjum Św. Krzyża). Dotujemy projekty wyjątkowe, jak choćby realizowany z Fundacją „Dajemy Dzieciom Siłę” – budowę pierwszego w kraju Centrum Pomocy Dzieciom wykorzystywanym seksualnie. Bierzemy aktywny udział w kampaniach (Każdy z nas może zostać św. Mikołajem) oraz akcjach krwiodawstwa. Przeciwdziałamy wykluczeniu osób niepełnosprawnych, współpracując ze Stowarzyszeniem INTEGRACJA.
W naszym portfolio znajduje się ponad 500 obiektów ze wszystkich sektorów budownictwa na terenie całego kraju. Jesteśmy z nich dumni, są to realizacje rozpoznawalne i wielokrotnie nagradzane. Równie mocno jednak jesteśmy dumni z wyjątkowej kultury pracy, jaką udało nam się przez te wszystkie lata zbudować, gdyż jest to wartość nie do przecenienia.

Może Ci się również spodoba