VIFON i TaoTao – niezmiennie najlepsi

Sukces marki VIFON – ponownie doceniona przez konsumentów!

kjuTAN-VIET International S.A. jest jednym z największych importerów i dystrybutorów zup i dań błyskawicznych oraz produktów orientalnych w Polsce. Firma powstała w 1990 roku. Z powodzeniem od ponad 25. lat stale się rozwija, czego potwierdzeniem jest silna pozycja rynkowa marek VIFON i TaoTao, popularność produktów, zaufanie konsumentów oraz stałe wzbogacanie asortymentu. 

W tym roku produkty VIFON zostały kolejny raz wyróżnione prestiżowym, ogólnopolskim godłem Laur Konsumenta Top Marka 2016. Niezmiennie od kilkunastu lat, mimo zmieniających się trendów rynkowych, VIFON znajduje się w gronie najlepiej postrzeganych i najdynamiczniej rozwijających się brandów. Jak wskazuje organizator plebiscytu: „W tym roku po raz kolejny VIFON znalazł się w czołówce rankingu. W tym roku zostaliście Państwo wyróżnieni nagrodą specjalną Laur Konsumenta Top Marka 2016. Odznaczenie marki tytułem Top Marka potwierdza jej wysoką rozpoznawalność i wartość wśród odbiorców”. Marka VIFON jest synonimem wyjątkowego i oryginalnego smaku oraz szybkiego i sytego posiłku. Znana przede wszystkim ze smacznych zup błyskawicznych w folii, kubku czy misce rokrocznie zaskakuje swoich fanów innowacyjnymi propozycjami. Jedną z nich stanowią dania Lunch Box – posiłki w formule „take-away”, które można zjeść prosto z pudełka. Dostępne na rynku w trzech wariantach: z makaronem ryżowym, kluskami pszennymi oraz mięsem i ryżem instant. Nie można nie wspomnieć o innym, nowatorskim pomyśle VIFONA – zupach bezglutenowych w kubku dostępnych na rynku od maja bieżącego roku. Marka z powodzeniem funkcjonuje również w kategorii sosów orientalnych.

Sukces marki TaoTao – Noodle Konjac odkryciem 2016 roku!

Marka TaoTao to od wielu lat zdecydowany lider na rynku sosów i makaronów orientalnych w Polsce. W ofercie znajdziemy oryginalne i wysokiej jakości produkty, czego potwierdzeniem jest grono wiernych fanów oraz coraz liczniejsza grupa nowych, poszukujących kulinarnych inspiracji konsumentów – a wybierać jest z czego! TaoTao w swej ofercie posiada ponad 60 pozycji: od wspomnianych wyżej sosów i bezglutenowych makaronów ryżowych, po warzywa, owoce i inne dodatki, które doskonale odzwierciedlają orientalny charakter marki. Niekwestionowanymi liderami w swych kategoriach są: sos sojowy, sos chili słodko-pikantny i słodki oraz makarony ryżowe nitki i wstążki. Tym razem marka zdobyła serca klientów za sprawą innowacyjnych Noodli Konjac – laureata ogólnopolskiego plebiscytu innowacyjnych produktów, otrzymując Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2016. Noodle powstają z korzenia rośliny noszącej nazwę Konjac i są w 100% naturalne, bezglutenowe, niskokaloryczne (tylko 29kcal/100g), nie zawierają sztucznych dodatków. Idealne na słodko lub słono, zimno lub ciepło – jako dodatek do sałatek, dań z patelni, dań z warzywami, owocami, mięsem, nasionami lub kiełkami. Można spożywać jako zamiennik klasycznego ryżu lub makaronu – dedykowane również dla wegan i wegetarian. Dzięki zróżnicowaniu produktów i wprowadzaniu nowości, marka TaoTao dociera do szerokiego grona klientów, gwarantując zysk dla kontrahentów oraz smak i jakość dla konsumentów. Kulinarnych inspiracji szukaj w naszym sklepie internetowym www.harmoniasmakow.pl

Może Ci się również spodoba