Regeneracja pojazdów i urządzeń

 

Bez nazwy-2Głośna praca silnika i skrzyni biegów? CERAMIZER® regeneruje metalowe komponenty podzespołów i tym samym wycisza pracę mechanizmów. Silnik bierze olej? CERAMIZER® regeneruje zużyte powierzchnie tarcia w silniku i zmniejsza zużycie oleju. CERAMIZER® zwiększa kompresję i zabezpiecza mechanizmy przed zużyciem na co najmniej 70 000 km.

Produkt CERAMIZER® został nagrodzony w tegorocznej edycji plebiscytu Laur Konsumenta tytułem Odkrycia Roku 2018 w kategorii Jakość i innowacyjność branży samochodowej.

Ceramizer Sp. z o.o. jest producentem wysokojakościowych dodatków do oleju silnikowego, skrzyń biegów, układów wspomagania i paliwa. Marka Ceramizer.pl
istnieje na rynku polskim od roku 1996 harmonijnie rozwijając swoją sieć sprzedaży i budując świadomość marki. W chwili obecnej produkty CERAMIZER® dostępne są zarówno w kraju, jak i w ponad 1000 punktach sprzedaży za granicą. Produkty sprzedawane są m.in. w takich krajach jak:
Słowacja, Islandia, Wielka Brytania, Arabia Saudyjska, czy też Francja.

Działanie CERAMIZERA® oparte jest na nowoczesnej technologii, która pozwala na regenerację silników, skrzyni biegów, mostów i innych urządzeń, w których występuje tarcie metalu o metal. Warstwa ceramiczna powstaje dzięki połączeniu cząsteczek CERAMIZERA® z cząsteczkami metalu przemieszczającymi się w oleju. Innowacyjność w zastosowaniu produktu polega na braku konieczności demontażu regenerowanego urządzenia. Proces regeneracji oraz tworzenia warstwy ceramicznej odbywa się automatycznie już po 200 km od momentu dodania preparatu do oleju. Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie, jakim obdarzyli markę CERAMIZER®. Zapraszamy na www.ceramizer.pl

Może Ci się również spodoba