Bruk-Bet numerem jeden w oczach klientów

Bogata oferta kostek brukowych, wielkoformatowe płyty tarasowe, ścienne kamienie dekoracyjne, system ochronny Perlon® Lamino® to tylko niektóre skojarzenia konsumentów z marką Bruk-Bet. 

Bez nazwy-1

Dziś oferta firmy to znacznie więcej niż standardowe produkty z betonu. Od lat siłę spółki budują także inne cenione marki: Termalica®,
Bruk-Bet Solar®, Georyt® i Intrac, będące liderami w swoich branżach. System budowy Termalica® z betonu komórkowego pozwala na wznoszenie jedno-, jak i wielowarstwowych ścian zewnętrznych i wewnętrznych różnych obiektów budowlanych. Główną zaletą wyrobu są przede wszystkim energooszczędność oraz szybkość budowy.

Innowacyjność to kolejne oblicze marki Bruk-Bet. Jako pierwsza w Polsce zaczęła produkować wysokiej jakości panele fotowoltaiczne pod marką
Bruk-Bet Solar®. Dziś jest wiodącym polskim producentem tego rodzaju asortymentu.

W ofercie firmy znajdziemy również studnie betonowe i szczelne systemy kanalizacyjne, które od lat z powodzeniem znajdują zastosowanie w wielu inwestycjach infrastrukturalnych i budownictwa drogowego.

Nowatorskie rozwiązania, wysoka jakość, różnorodność i estetyka produktów to cechy, które bez wątpienia opisują działalność spółki. Zostało to zauważone i jednocześnie docenione przez konsumentów.

Bruk-Bet został nagrodzony Laurem Konsumenta – Top Marka 2018 w największym ogólnopolskim plebiscycie konsumenckim w kategorii Jakość i innowacyjność usług/produktów budowlanych – kostka brukowa. Konsumenci oddający głosy podczas sondaży są najlepszymi recenzentami produktów danej marki, ponieważ są jednocześnie indywidualnymi odbiorcami, którzy korzystają z poszczególnych
wyrobów.

Warto przyjrzeć się dokładniej oferowanym produktom i zastanowić, dlaczego to właśnie kostki brukowe Bruk-Bet zdobyły najwyższe miejsce w konkursie, wyprzedzając swoją konkurencję. Bez wątpienia przyczynił się do tego stosowany system ochrony nawierzchni Perlon® Lamino®. Producent powleka kostki brukowe na etapie produkcji specjalnymi środkami modyfikowanych żywic. Głównym celem tego zabiegu jest stworzenie warstwy ochronnej zapobiegającej wnikaniu zabrudzeń w strukturę betonu, jak również migracji wykwitów wapiennych z betonu na jego powierzchnię. To tylko jedno z nielicznych rozwiązań, które docenili konsumenci.

Bruk-Bet z pewnością nie przestanie zaskakiwać swoich odbiorców, ponieważ nieustannie stara się wzbogacać swoją ofertę i wprowadzać innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz produktowe.

Może Ci się również spodoba