Mieszkaj bezpiecznie z Home Broker S.A.

Zakup wymarzonej nieruchomości często wiąże się z podjęciem trudnych decyzji. W gąszczu ofert mieszkaniowych ciężko znaleźć tę odpowiadającą naszym preferencjom. Home Broker S.A. – niekwestionowany lider na rynku nieruchomościowym – od lat świadczy usługi pośrednictwa nieruchomości. Poprzez szeroki wachlarz usług klienci mogą kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość, w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań – Home Broker S.A. jest po to, aby spełniać marzenia klientów.

hb

– Wyróżnienie spółki Home Broker najbardziej elitarnym tytułem, Laur Konsumenta – Top Marka 2016 w kategorii jakość świadczonych usług na rynku nieruchomości, to dla całej naszej Grupy potwierdzenie, że to co robimy i w którym kierunku zmierzamy, odbierane jest przez naszych klientów z uznaniem. Naszą nadrzędną ideą jest dbanie o jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Wiedząc, jak ważne decyzje klient podejmuje z pomocą doradcy Home Broker, dokładamy wszelkich starań, aby transakcja zakończyła się pomyślnie, a klient z uśmiechem odebrał klucze do swojego wymarzonego mieszkania czy domu – mówi Przemysław Guberow, prezes zarządu Home Broker S.A. i Open Finance SA.
Home Broker oferuje swoim klientom zarówno mieszkania z rynku wtórnego, jak i pierwotnego – istotną częścią oferty jest także szeroki wybór mieszkań na wyłączność. Standaryzacja usługi oraz weryfikacja dokumentacji przez dział prawny sprawiają, że transakcja jest bezpieczna, a wszelkimi formalnościami zajmie się Home Broker.

Może Ci się również spodoba