PKO Leasing – atrakcyjny pracodawca

PKO Leasing, lider krajowego rynku leasingu, zatrudnia ok. 1300. pracowników na terenie całego kraju. Jest atrakcyjnym pracodawcą głównie ze względu na oferowane warunki pracy, możliwości rozwoju, politykę szkoleniową i pozapłacowe benefity. 

5Oprócz możliwości budowania ścieżki kariery i zdobywania nowych kompetencji, PKO Leasing oferuje pracownikom szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych, m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, program rekreacyjno-sportowy, ubezpieczenia na życie, Pracowniczy Program Emerytalny (PPE) oraz wykorzystanie środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych w systemie kafeteryjnym MyBenefit.

Firma wprowadziła wiele rozwiązań sprzyjających godzeniu pracy z życiem prywatnym, m.in. ruchomy czas pracy i możliwość wykonywania swoich zadań z domu. Szeroka oferta bezpłatnych szkoleń wewnętrznych, zewnętrznych, w tym e-learningowych oraz współpraca z trenerami jest dostosowana do potrzeb każdego zespołu lub indywidualnych celów rozwojowych. PKO Leasing organizuje również praktyki i płatne staże dla studentów i absolwentów wyższych uczelni, proponując młodym ludziom rozwój w strukturach organizacji po ich zakończeniu.

Pracownicy mają możliwość uczestniczenia w spotkaniach integracyjnych i zajęciach sportowych (m.in. zespoły piłki nożnej, siatkowej oraz drużynę biegaczy).
PKO Leasing jest spółką odpowiedzialną społecznie. We współpracy z PKO Bankiem Polskim organizuje takie akcje jak: zbiórka krwi (w ramach Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa), podejmuje też wewnętrzne działania charytatywne np. „Wyprawka na 5+”, której celem była pomoc dzieciom z Domów Dziecka. Pracownicy spółki angażują się w akcje ogólnopolskie, takie jak „Szlachetna Paczka”.

PKO Leasing, należący do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego, powstał w 1999 roku. Jest liderem krajowej branży leasingowej z ponad 12 procentowym udziałem w polskim rynku (po III kwartale br.) Oferta spółki zawiera produkty i usługi finansowe skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw, korporacji i klientów strategicznych. Firma finansuje zarówno pojazdy, maszyny i urządzenia, sprzęt medyczny, projekty inwestycyjne (np. linie technologiczne), jak i łodzie, samoloty, nieruchomości, sprzęt IT, oprogramowanie czy rowery. Poza standardowymi produktami leasingu i pożyczki, ma w swojej ofercie usługę wynajmu floty samochodowej, faktoringu dla przedsiębiorców i rolników.

Szeroka sieć sprzedaży i mobilnych doradców oferuje najwyższy poziom obsługi. PKO Leasing wspiera przedsiębiorców w poprawie płynności finansowej, posiada spersonalizowaną ofertę zawierającą dostosowany do potrzeb harmonogram spłat rat leasingowych, szeroki wachlarz produktów dodatkowych oraz minimum formalności. Oferuje leasing operacyjny i ­finansowy, pożyczkę, która szybko sfinansuje bieżące potrzeby oraz wynajem długoterminowy dla firm i klienta indywidualnego.

Oferta PKO Leasing jest dostępna w oddziałach własnych oraz placówkach PKO Banku Polskiego.

Może Ci się również spodoba