HR-owy hat trick dla firmy DENCKERMANN

Firma DENCKERMANN po raz trzeci zdobyła tytuł Solidnego Pracodawcy Roku, tym samym udowadniając po raz kolejny,
że za sukcesem firmy kryje się nie tylko wysoka jakość produktów, ale przede wszystkim efektywni pracownicy, którzy każdego dnia swoim zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju swojego miejsca pracy.

2 W biznesowym otoczeniu produkty firmy DENCKERMANN zbierają uznanie za swoją jakość, dostępność, konkurencyjność cenową. Wszystkie te zalety nie mogłyby powstać, gdyby nie zaangażowanie oraz efektywne zarządzanie firmą. W procesie rozwoju firma niejednokrotnie potwierdzała swój wzrost, zdobywając uznanie w oczach swoich klientów, jak również członków różnych projektów biznesowych, w których firma z roku na rok zbiera uznanie. Niewątpliwie, trzykrotne wyróżnienie firmy DENCKERMANN tytułem Solidnego Pracodawcy Roku wzbudza dumę zarówno w gronie pracowników, którzy każdego dnia z zadowoleniem mogą realizować swoje zadania wykorzystując posiadane atuty oraz realizując swoje ambicje, jak i w gronie kadry zarządzającej, dzięki której wszyscy wspólnie mogą budować swoją przyszłość.

Aleksandra Wolszczak, dyrektor operacyjny w firmie DENCKERMANN, zapytana, czym w istocie jest zdobycie po raz kolejny tytułu Solidnego Pracodawcy Roku odpowiada: – Tytułem Solidnego Pracodawcy Roku możemy pochwalić się już po raz trzeci. Każdego roku stawiamy sobie nowe cele, które staramy się wspólnie realizować, a nagroda, która jest dla nas powodem do dumy, jest jednocześnie potwierdzeniem tego, że kierunki, jakie obieramy są doceniane, a firma, którą tworzymy, zdobywa za to uznanie.

W grupie HR-owych atutów, jakimi poszczycić może się DENCKERMANN, bardzo istotną rolę odgrywają szkolenia. Możliwość podnoszenia kompetencji w firmie, a tym samym przyczynianie się do jej rozwoju, stanowi bardzo istotny punkt, na którym firma opiera rozwój swojej marki. Właśnie pracownicy, którzy swoje zaangażowanie i chęć rozwoju przekuwają w budowanie coraz silniejszej pozycji firmy, są filarem, na którym zbudowana została marka. DENCKERMANN to nie tylko ciągłe podnoszenie jakości swoich produktów, to również budowanie miejsca, w którym pracownicy w atmosferze wzajemnego szacunku mogą realizować swoje inicjatywy oraz osiągać założone cele.

Może Ci się również spodoba