EXPANDER – jakość na pierwszym miejscu

Od 15 lat jesteśmy liderem na rynku niezależnego doradztwa finansowego w Polsce. Od początku naszej działalności interesy klientów stawialiśmy na pierwszym miejscu. Lata doświadczeń, stale podnoszone kwalifikacje i profesjonalizm pozwoliły naszym doradcom pomóc już tysiącom Polaków. Wyróżnienie, jakim jest złoty Laur Klienta 2015 w kategorii „Doradztwo finansowe” oraz Top Marka tej nagrody jest szczególnie ważne, ponieważ pokazuje zaufanie, jakim darzą nas klienci oraz potwierdza słuszność działań podejmowanych każdego dnia.

EXPANDER LOGO RGBCelem Expandera jest świadczenie kompleksowych usług na każdym etapie życia – pomagamy w wyborze produktów umożliwiających oszczędzanie na przyszłości dzieci, wspieramy rodziny przy wyborze kredytów hipotecznych oraz doradzamy w kwestii produktów emerytalnych. Staramy się dopasowywać ofertę do zmieniających się wymagań i potrzeb klientów. Poszerzamy wachlarz produktów ubezpieczeniowych i tych, przeznaczonych dla klientów biznesowych. Oferujemy także autorskie produkty inwestycyjne, tworzone z renomowanymi instytucjami finansowymi.

Laur Klienta Top Marka 2015 to w pierwszej kolejności sukces naszych doradców. To właśnie ich zaangażowanie, profesjonalizm i wiedza od lat pozwalają tworzyć markę, jaką jest Expander. Wysiłek wkładany w codzienną pracę z klientem, dbałość o jakość świadczonych usług oraz wysoki poziom wiedzy umożliwiają budowę zaufania i trwałych relacji, które są kluczowe w branży doradztwa finansowego. Pozycja, jaką Expander zajmuje na tym wymagającym rynku oraz fakt, że stał się on synonimem profesjonalizmu i rzetelności, to zasługa przede wszystkim doradców.

Firma stale rozwija gamę produktów dostępnych w oddziałach oraz zwiększa swój zasięg, aby jak najpełniej odpowiedzieć na rosnące wymagania i potrzeby klientów. Obecnie na terenie całego kraju pod naszym szyldem działa blisko sto oddziałów. Klienci mogą także skorzystać z pomocy konsultantów działających w telefonicznym centrum obsługi. Kontakt z nimi ułatwi wybór najkorzystniejszych rozwiązań finansowych. Może być także podstawą do dalszych rozmów z doradcami w oddziałach lub podjęcia samodzielnej decyzji w oparciu o wyszukiwarkę kredytów i depozytów bankowych, dostępną na naszej stronie internetowej.

Odpowiadając na rosnącą potrzebę dostępu Polaków do produktów finansowych najwyższej jakości, Expander ciągle powiększa gamę dostępnych rozwiązań inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i kredytowych. Od 2012 roku rozbudowywana jest linia usług dla przedsiębiorstw. Obecnie nasze wysiłki skupiają się na produktach ubezpieczeniowych, wśród których ważną pozycję zajmują autorskie produkty strukturyzowane, przygotowywane we współpracy z renomowanymi instytucjami ubezpieczeniowymi. Długoletnia i owocna współpraca z tego typu partnerami pozwala zaoferować klientom bezpieczną i atrakcyjną formę inwestycji zgromadzonych oszczędności.

Nagroda Laur Klienta Top Marka 2015 jest dla nas potwierdzeniem słuszności dotychczasowych działań. Pokazuje ona, że długotrwałe relacje oparte na zrozumieniu potrzeb, dbałość o najwyższą jakość usług oraz poszukiwanie nowych rozwiązań, odpowiadających na zmieniające się potrzeby klientów stanowią klucz do sukcesu. Dziękujemy i zapraszamy do odwiedzenia oddziału Expander Advisors.

 

 

Może Ci się również spodoba