Kanlux odsłania nowe oblicze

Każdy przedsiębiorca szuka recepty na sukces w biznesie. Przetrwa ten, kto nie tylko będzie oferował pożądaną usługę lub produkt, ale przede wszystkim zdoła dostosować się do dynamicznie ewoluującego rynku. W tej nieustannej walce Kanlux wypracował doskonale sprawdzającą się strategię, jej siła tkwi w połączeniu dwóch kluczowych dziś wartości – tradycji oraz innowacyjności.

6 (1)Firma obecna jest na rynku już od ponad 26. lat. W tym czasie udało jej się zdobyć i utrzymać pozycję jednego z czołowych przedstawicieli w branży oświetleniowej. Potwierdzeniem tego sukcesu jest stałe grono strategicznych klientów, a także pracownicy z wieloletnim stażem, którzy wspólnie z młodą kadrą tworzą nową jakość opartą na solidnych fundamentach. Myślenie poza schematami sprawiło, że Kanlux śmiało wprowadza najnowsze rozwiązania w dziedzinie technologii oświetleniowej, rozszerza rynki zbytu, otwiera się na nowe grupy odbiorców, uelastycznia swoją ofertę. Te właśnie działania przekładają się na rozwój firmy, a także na to, jak jest postrzegana na zewnątrz.

Dowodem, że ta strategia jest skuteczna są nagrody, które każdego roku gromadzi Kanlux. Również rok 2015 jest rokiem obfitości. Kanlux od zawsze stawia na jakość, została ona doceniona także przez czytelników magazynu „Elektrosystemy”, którzy w lutym tego roku przyznali rodzinie opraw CODIA LED tytuł ELEKTROPRODUKT ROKU 2014 w kategorii „Technika świetlna”. W marcu z kolei Kanlux wziął udział w Międzynarodowych Targach ŚWIATŁO 2015, gdzie zaprezentował designerskie oświetlenie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie projektantów i architektów wnętrz. Wydarzenie to zaowocowało także wyróżnieniem w konkursie na Najlepszy Wyrób Targów w kategorii „Źródła światła” dla GIO LED oraz I nagrodą w kategorii „Oprawy architektoniczne” dla rodziny opraw TINI LED.

Międzynarodowy charakter firmy podkreśla także nagroda w prestiżowym konkursie European Business Awards, w którym startują firmy z całej Europy. W tym roku Kanlux został doceniony przez międzynarodowe jury konkursu, które przyznało mu tytuł „Ruband’Honneur” w kategorii „The Business of the Year Award with Turnover of €26-150m”. Tym samym firma znalazła się w ścisłej czołówce najlepszych europejskich przedsiębiorstw.

Pierwsze półrocze 2015 roku Kanlux zamyka nagrodą Laur Klienta dla opraw oświetleniowych, stanowiącą potwierdzenie silnej pozycji firmy na rynku i docenienie jej produktów przez klientów szukających wyrobów dobrych jakościowo, nowoczesnych i jednocześnie stylowych. Warto śledzić działalność firmy, ponieważ w ciągu najbliższych miesięcy zapowiedzianych jest kilka nowych zmian, dzięki którym Kanlux stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej wybieranych marek na rynku.

 

Może Ci się również spodoba