Postęp podąża w parze z LED Labs

Wieloletnia współpraca klientów z naszą firmą dowodzi, że nasze istnienie na rynku to nie przypadek. Ciągły i niezwykle dynamiczny rozwój oraz pasja w tworzeniu innowacyjnych produktów związanych z oświetleniem LED to, według nas, droga do sukcesu. Wprowadzamy w naszą politykę firmy nowoczesne strategie marketingowe oraz handlowe, które pozwolą nam poznać nowych klientów oraz ich faktyczne potrzeby, a nam – zdobywać coraz większe doświadczenie.

4Firma LED Labs z siedzibą w Krakowie istnieje od 2006 roku. Działalność rozpoczęliśmy od importu z Dalekiego Wschodu taśm oraz źródeł światła LED, którą kontynuujemy z dużym powodzeniem, współpracując obecnie z największymi producentami oświetlenia LED. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce modułów LED firmy GOQ opartych na komponentach marki Samsung oraz producentem profili aluminiowych marki LUMINES, przeznaczonych do montażu kompletnych systemów oświetleniowych. Nasze marki dostrzec można na półkach sklepowych w całej Europie. Dostarczamy produkty dla branży oświetleniowej, budowlanej, meblarskiej, wykończeniowej, reklamowej, motoryzacyjnej, sektora elektronicznego oraz dla odbiorców detalicznych.

Nasza firma uczestniczyła już dwukrotnie na Targach Światło w roku 2014 i 2015, gdzie uzyskaliśmy wyróżnienie za produkty marki LUMINES. W drugiej połowie 2015 roku otrzymaliśmy laur Odkrycie Roku 2015. Nasze produkty budzą ciekawość oraz są rozpoznawalne w całej Polsce. Każda nagroda jest zwieńczeniem pracy całego zespołu pracowników.
W odróżnieniu od istniejących już firm oświetleniowych na rynku, dysponujemy nowoczesnym laboratorium fotometrycznym, które stale powiększa się o specjalistyczne urządzenia pomiarowe. Produkty LED naszych marek przechodzą szereg badań starzeniowych i sprawnościowych przed wprowadzeniem do ich dalszej dystrybucji. Nie spoczywamy na laurach i w najbliższym czasie zamierzamy wprowadzić istotne zmiany w naszej firmie m.in. nowe produkty i systemy oświetleniowe. Zachęcamy do śledzenia poczynań naszej firmy na Facebooku, zapraszamy do odwiedzenia punktów będących w naszej sieci dystrybucji oraz kontaktu z regionalnymi kierownikami sprzedaży LED Labs.

 

Może Ci się również spodoba