Innowacyjna i bezpieczna aparatura do zabiegów estetycznych

Biotec Lasers Polska jest reprezentantem włoskiej marki Biotec Italia, specjalizującej się w produkcji aparatury wykorzystującej najnowsze technologie dla branży medycznej i beauty. Firma współpracuje z ponad 120. gabinetami kosmetologii i medycyny estetycznej w całej Polsce.

4Oferta sprzętu znajdującego się w portfolio firmy jest bardzo szeroka – obejmuje aparaturę wykorzystującą najnowsze osiągnięcia technologiczne w zakresie odnowy biologicznej skóry, liftingu i ujędrniania, wyszczuplania, modelowania sylwetki i usuwania przebarwień. Biotec Lasers Polska stawia też na szkolenia i najwyższe standardy relacji w biznesie zarówno z klientami, jak i z kontrahentami.
Klienci korzystający z usług i produktów Biotec Lasers Polska mają zapewnioną obsługę na najwyższym poziomie od momentu rozpoczęcia współpracy, przez cały proces zakupowy, a także już po sfinalizowaniu transakcji. Profesjonalnym i kompleksowym podejściem firma Biotec Lasers Polska zasłużyła sobie na renomowaną nagrodę – Laur Konsumenta 2018.
Firma Biotec Lasers Polska stale się rozwija i wprowadza na rynek najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w obszarze med-beauty. W ofercie firmy znajdują się urządzenia wykorzystywane w klinikach medycyny estetycznej, gabinetach lekarskich, salonach kosmetologicznych, czy też w hotelach i SPA, takie jak: modułowa platforma laserowa Xlase Plus mająca szerokie spektrum zastosowań – m.in.: zabiegi epilacji, usuwania tatuaży, zamykania naczynek, lub urządzenie Intraject, czyli połączenie najnowocześniejszych technologii, takich jak radiofrekwencja frakcyjna, kawitacja ultradźwiękowa i plazma azotowa w niewielkiej, nowoczesnej obudowie, a także nowość urządzenie HIFU FINESSE wykorzystujące rozwiązania technologiczne oparte o wysoko skoncentrowane ultradźwięki do zabiegów wyszczuplających, ujędrniających i odmładzających. Urządzenie HIFU FINESSE zostało w ubiegłym roku wyróżnione prestiżową nagrodą „Innowacja LNE”.

Może Ci się również spodoba