SANA – wyciskarka do soków z przystawką do tłoczenia oleju na zimno

W sprzedaży dostępne jest wiele wyciskarek do soków o różnych parametrach – duże, małe, pionowe, poziome. Warto zwrócić uwagę na wyciskarkę, która jest jedną z najbardziej wielofunkcyjnych, a zarazem najprostszą w użytkowaniu. Jest to wyciskarka do soków Sana, która w tym roku po raz kolejny nagrodzona została prestiżowym Laurem Konsumenta 2017.

s2

Do wyciskarki Sana dostępna jest również wyjątkowa przystawka, która rozszerza jej funkcje o możliwość tłoczenia oleju na zimno z nasion i orzechów, oraz robienia płatków zbożowych. Przystawka ta została uznana za najlepszą w kategorii pras do oleju w ogólnopolskim plebiscycie popularności Laur Konsumenta – zdobywając złoty Laur Konsumenta 2017.

Jedna wyciskarka, całe mnóstwo możliwości

Wyciskarka Sana wraz z przystawką do tłoczenia oleju jest prosta i wygodna w obsłudze. Posiada kilka bardzo przydatnych, w zdrowej kuchni, funkcji. Dzięki niej:
– wyciśniemy zdrowe soki z warzyw, owoców i ziół;
– wytłoczymy oleje na zimno z kilkudziesięciu gatunków nasion i orzechów;
– przygotujemy mleczka roślinne: sojowe, migdałowe, ryżowe, kokosowe itp.
– zrobimy świeże płatki zbożowe z ziaren owsa i żyta;
– zrobimy naturalne masło orzechowe,
– przygotujemy hummus, różne pasty do smarowania kanapek i wiele innych zdrowych smakołyków.

Zdrowe soki tłoczone na zimno

Soki wyciskane metodą tłoczenia na zimno są lekkostrawne i stanowią doskonały sposób na dostarczenie organizmowi porcji witamin i składników mineralnych w łatwo przyswajalnej formie. Dlatego też warto pić je każdego dnia.
Dzięki wyciskarce Sana wyciśniemy dowolny gatunek warzyw, czy owoców, przygotujemy wspaniałe kompozycje sokowe, pełne dobroczynnych właściwości. Możemy wyciskać zarówno zielone soki ze szpinaku, jarmużu, czy selera naciowego – bogate w antyoksydanty, jak i energetyczne kompozycje owocowe z dodatkiem świeżego korzenia imbiru. Wyciskarka Sana wyciśnie wszystkie niemalże każdy gatunek surowca – szybko, sprawnie i efektywnie.
Oleje tłoczone na zimno z kilkudziesięciu gatunków nasion i orzechów. Prasa do oleju Sana to nowość, która zaskarbiła sobie serca wielu użytkowników. Dzięki niej wyciskarka Sana zyskuje dwie cenne funkcje:
– tłoczenie oleju metodą na zimno;
– robienie płatków zbożowych

Tłoczenie na zimno jest najlepszą metodą uzyskania olejów z nasion, niestety taki olej ( i substancje odżywcze w nim zawarte) jest wrażliwy na nieodpowiednie warunki przechowywania. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest tłoczenie go samemu, na bieżące potrzeby. Dzięki wyciskarce Sana z przystawką do tłoczenia oleju mamy taką możliwość. Co więcej, możemy tłoczyć różne rodzaje olejów – takie, jakich akurat potrzebujemy. Możemy tłoczyć m.in.: olej lniany, z czarnuszki, dyni, słonecznika, wiesiołka, orzechów ziemnych, olej kokosowy itp.

Naturalne płatki zbożowe

Wyciskarka do soków Sana wraz z przystawką potrafi także robić prawdziwe płatki zbożowe z ziaren owsa i żyta. Zamiast kupować płatki paczkowane, możemy je przygotować samemu, na bieżąco – akurat na poranną owsiankę. Wystarczy wsypać porcję ziaren do przystawki, by po kilkunastu sekundach otrzymać gotowe, świeże płatki. To takie proste!

Domowe mleko sojowe, migdałowe, kokosowe  i inne

Mleka roślinne dostępne w sklepach często zawierają konserwanty i dodatkowe składniki, których wolelibyśmy uniknąć. Przygotowując mleko roślinne samemu, mamy pewność, że jest świeże i zawiera tylko to, co sami dodamy. Dzięki wyciskarce Sana zrobienie takiego mleka jest banalnie proste.
Zobacz jak zrobić przykładowe mleko migdałoweNaturalne płatki zbożowe

Chociaż wyciskarka Sana posiada wiele funkcji, to jej budowa i obsługa są bardzo proste. Tak proste, że zachęcają do kulinarnych eksperymentów.
Jej niewielki rozmiar i efektowny design pozwalają idealnie wkomponować ją w wystrój naszej kuchni.
To wszystko czyni wyciskarkę Sana niezastąpioną dla wszystkich osób, które dbają o to, by ich kuchnia obfitowała w zdrowe, naturalne i samodzielnie przygotowane potrawy, a zarazem cenią komfort i prostotę. Więcej informacji o wyciskarce Sana dostępne na stronie www.eujuicers.pl

Może Ci się również spodoba