Denckermann – solidne części to solidna całość

deck2Denckermann Sp. z o.o. jest dostawcą wysokiej jakości części samochodowych. Na szerokie portfolio produktów składa się 14 linii asortymentowych przeznaczonych do wszystkich marek samochodów osobowych oraz dostawczych. Europejskie centrum logistyczne firmy mieści się w Warszawie, a rozbudowana sieć dystrybucji gwarantuje dostęp do produktów Denckermann zarówno na terenie Polski, jak i większości państw europejskich. Efektem intensywnego rozwoju przedsiębiorstwa są liczne certyfikaty i nagrody, przyznawane dla dynamicznie rozwijających się polskich firm.
Nasuwa się tym samym pytanie –czym w dzisiejszych czasach jest firma? To nie tylko produkt i najnowsze technologie. Najważniejszą częścią każdej firmy są ludzie. To oni, tworząc zgrany zespół, odzwierciedlają prawdziwy charakter przedsiębiorstwa.

– Jak ocenia Pani politykę personalną w spółce?
– W swojej polityce personalnej stawiamy na pracowników, którzy poprzez odpowiednie wykształcenie, doświadczenie oraz pełną oddania pracę
każdego dnia wpływają na rozwój firmy i stale zwiększające się zyski. Nasz kapitał ludzki to fundament zbudowanej stabilnej pozycji oraz przewagi konkurencyjnej.
– Czym spółka Denckermann motywuje pracowników do pracy?
– Przede wszystkim oferujemy stabilne, długookresowe zatrudnienie wraz z możliwością doskonalenia zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji. Wynagrodzenie jest konkurencyjne i adekwatne do posiadanych umiejętności, a jego wzrost zależy od osiąganych wyników i sytuacji ekonomicznej firmy. Równolegle spółka oferuje atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych obejmujący m.in. opiekę medyczną, dofinansowanie sportu i rekreacji. Wkrótce obchodzimy 10-lecie działalności firmy i możemy poszczycić się tym, iż wielu naszych pracowników pracuje w firmie od samego początku.
– Co uważa Pani za ważne w relacjach pomiędzy współpracownikami?
– Wzajemny szacunek, brak uprzedzeń, szczerość i zaufanie. Atmosfera, w jakiej pracujemy, bezpośrednio przekłada się na komfort i wyniki, dlatego odpowiednio zmotywowany i doskonale zintegrowany zespół ludzi z pasją
to podstawa sukcesu.

Może Ci się również spodoba