W drodze po sukces

Grupa Fiege na polskim rynku istnieje od 1997 roku. Działalność firmy obejmuje wszystkie segmenty łańcucha dostaw. Fiege oferuje kompleksową usługę logistyczną, obejmującą magazynowanie, konfekcjonowanie, transport oraz szereg usług dodatkowych dla firm z wielu branż (m.in. farmaceutyczna, e-commerce, automotive, FMCG, przemysłowa, elektroniczna).

9Oprócz sukcesów logistycznych, przedsiębiorstwo może poszczycić się wyróżnieniem w zakresie polityki personalnej – Solidny Pracodawca 2015. Firma Fiege cechuje się przyjaznym podejściem do pracownika. Nie jest istotny wiek, liczba posiadanych dzieci, czy też ewentualny stopień niepełnosprawności – liczy się zaangażowanie, chęć pracy i doświadczenie kandydata. Przedsiębiorstwo dołączyło również do koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, która ma na celu promocję dobrych praktyk pracowniczych. Solidny Pracodawca angażuje się także w akcję „Nie robię tego za darmo” promującą płatne staże i podnoszenie standardów procesów rekrutacyjnych.

Otrzymanie nagrody Solidny Pracodawca jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z warunków pracy i atmosfery, w której pracują. Aby mieli możliwość rozwoju zawodowego oraz rozwoju swoich umiejętności, zainteresowań i pasji. Wspieramy lokalne inicjatywy, zachęcamy do aktywnego spędzania czasu, wspieramy firmową drużynę piłkarską i kibicujemy maratończykom.
Wszystkie nasze działania zmierzają do pokazania pełnego wizerunku firmy Fiege – skupionej nie tylko na rozwoju biznesu, ale także dbającej o swoich pracowników, bez których nie miałaby szans na osiągnięcie sukcesu.

 

Może Ci się również spodoba