Klienci wybrali najwyższe standardy i jakość obsługi

Jakie wartości są dla klientów najważniejsze przy współpracy z  firmą leasingową? Wiarygodność i renoma firmy, wysoka jakość obsługi, partnerskie relacje, szybkie reagowanie na potrzeby przedsiębiorców, elastyczność oferty i uproszczone procedury – między innymi te zalety zdecydowały, że Idea Getin Leasing została po raz siódmy wyróżniona Laurem Konsumenta.

5Zdaniem klientów, to właśnie usługi leasingowe Idea Getin Leasing są godne polecenia i wyróżniają się w swojej kategorii. Taki werdykt wydali respondenci w niezależnym ogólnopolskim badaniu, w którym spółka uzyskała najlepszy wynik wśród firm leasingowych: aż 28 proc. wszystkich głosów.

Zaufanie klientów do marki i rekomendacja produktów to najwyższe wyróżnienie, jakie może otrzymać firma – podkreśla Marek Bauer, prezes Zarządu Idea Getin Leasing S.A. – Niezmiernie cieszy nas fakt, że po raz kolejny efekty naszej pracy zostały docenione przez tych, na których nam najbardziej zależy – polskich przedsiębiorców. Tylko klienci, którzy są odbiorcami naszych usług, w najbardziej obiektywny sposób mogą zweryfikować nasze produkty, procesy i jakość obsługi. Fakt, że klienci w niezależnym badaniu wskazali Idea Getin Leasing jako wyróżniającą się spółkę na polskim rynku, to dla nas szczególny powód do dumy i motywacja do dalszej pracy – dodaje Marek Bauer.

Idea Getin Leasing łączy najwyższe kompetencje i ponad 20-letnie doświadczenia dwóch czołowych graczy polskiego rynku leasingu: Idea Leasing i Getin Leasing. Spółka oferuje pełne portfolio produktów: leasing, pożyczkę, kredyt, najem, ubezpieczenia i usługi dodatkowe. Od lat jest niekwestionowanym liderem w finansowaniu pojazdów zarówno lekkich, jak i ciężkich środków transportu, ale umożliwia także finansowanie maszyn i urządzeń dla wielu branż. Dzięki szerokiej sieci sprzedaży, oferta i doradcy Idea Getin Leasing są dostępni dla klientów z całej Polski.

Może Ci się również spodoba