Kukuła Healthy Food catering dietetyczny dla wymagających

Kukuła Healthy Food to catering dietetyczny, który codziennie dostarcza zestawy pięciu odpowiednio zbilansowanych posiłków pod wskazany adres do ponad 160 miejscowości w całej Polsce.
Jako jedna z pierwszych firm z segmentu „diet pudełkowych” wdrożyła usługę vendingową. Dzięki temu dania Kukuła Healthy Food są również dostępne
w ponad 40 klubach fitness na terenie całego kraju.

Catering dietetyczny Kukuła Healthy Food jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie, lecz nie posiadają do tego stosownej wiedzy, umiejętności lub czasu.
Menu jest przygotowywane pod okiem ekspertów-dietetyków. Cechuje je wysoka jakość, jak również właściwe zbilansowanie i poziom kaloryczności dobrany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W ofercie firmy jest 11 programów dietetycznych, w tym dieta indywidualna, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający odbiorca, znajdzie posiłki odpowiednie dla siebie. Firma należy również do Stowarzyszenia Osób Chorych na Celiakię. Dzięki temu klienci korzystający z diety bezglutenowej przygotowanej przez Kukuła Healthy Food mają 100% pewność, że dania nie zawierają nawet śladowych ilości glutenu.
Twórcą marki Kukuła Healthy Food jest Jakub Kukuła, trener personalny, specjalista ds. żywności i właściciel klubu fitness, który przez kilkanaście lat układał plany treningowe i dietetyczne dla swoich podopiecznych w Niemczech oraz Polsce.
– Od początku mojej przygody ze sportem powtarzano mi, że zdrowy styl życia powinien być oparty na trzech filarach: aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie oraz regeneracja organizmu. Wierzę w słuszność tego podejścia, dlatego dania Kukuła Healthy Food są nie tylko smaczne, ale i właściwie zbilansowane – mówi Jakub Kukuła, pomysłodawca i założyciel marki
Kukuła Healthy Food.

Może Ci się również spodoba