LotusGrill – bezdymny grill na węgiel

Jak to działa? – tak brzmi najczęściej zadawane pytanie na widok LotusGrilla.Otóż grill wyposażony jest w wiatraczek nieprzerwanie dostarczający powietrze i tworzący idealne warunki spalania. Stąd tradycyjny węgiel do grilla, jak dobrze wysuszone bukowe drewno do kominka, niemal nie wydziela dymu. Skapujący z potraw tłuszcz zbiera się natomiast w specjalnej misie i nie ma styczności z rozżarzonym węglem, co również niweluje dymienie.  Specjalnie wyprofilowana misa skupia ciepło na całej powierzchni rusztu, dzięki czemu grillowanie jest równomierne i efektywne. Wreszcie – zarówno ruszt, jak i misa swoimi wymiarami pasują do zmywarki, co w znacznym stopniu ułatwia użytkowanie.

2Brak dymu
Umożliwia grillowanie na pikniku, w ogrodowej altanie, a nawet na balkonie. Co więcej, grill postawić możemy na środku stołu, dzięki czemu całe rozbawione towarzystwo spędza czas na wspólnym ucztowaniu.

Nienagrzewalna obudowa
Oprócz możliwości stawiania na stole, chłodna obudowa to również zwiększone bezpieczeństwo, umożliwiające grillowanie nawet w tak nietypowych miejscach jak jacht. Ponadto, LotusGrill można w każdej chwili podnieść i przenieść, na przykład by się schować w altanie przed majowym kapuśniaczkiem.

Mobilność
Masa 3,6 kg oraz wygodna torba transportowa sprawiają, że LotusGrill to również towarzysz podróży. Gorący posiłek na górskim szczycie? Marzenie!

Łatwość użycia
Grilla rozpala się dosłownie w minutę, a pełną temperaturę uzyskuje już po kolejnych dwóch. Moc wiatraczka można regulować i dostosować temperaturę do swoich potrzeb.

Ekologia
Nie dymi, nie przeszkadza nam ani sąsiadom, nie szczypie w nos ani w oczy, a potrawy są wolne od niebezpiecznych benzopirenów.

 

Może Ci się również spodoba