Nowa wyciskarka do soków Sana

wyciskarka-sana-logoWyciskarka-Sana

Wśród urządzeń służących do wyciskania soków nastąpiła mała rewolucja. Dla starej, tradycyjnej sokowirówki, pojawił się poważny konkurent – wyciskarki do soków. Od kilku lat w sprzedaży spotkać można różne modele wyciskarek, o różnych parametrach, wyglądzie i w różnej cenie. Tanie wyciskarki możemy kupić już na ok. 300zł, natomiast modele lepszej klasy to wydatek znacznie większy – 1500-2000zł.

Wśród najpopularniejszych obecnie wyciskarek wyróżnić możemy markę Sana, która w tym roku zdobyła zaszczytny tytuł Laur Konsumenta 2016. Flagowym produktem Sana jest wyjątkowa wyciskarka do soków Sana EUJ-707, która uchodzi za absolutnie najprostszą do mycia, a zarazem wielofunkcyjną. Jest niezastąpionym pomocnikiem dla wszystkich zdrowo odżywiających się osób.
Wyciskarka Sana jest modelem stosunkowo młodym. Debiutowała na największych targach technologii i innowacji w Niemczech – IFA 2013. Powstała na bazie współpracy dwóch największych specjalistów w dziedzinie wyciskarek do soków, w oparciu o ich wieloletnie doświadczenia. Efektem ich prac jest wyciskarka niemalże idealna.

Oto najważniejsze zalety wyciskarki do soków Sana.

Wyciskarka-do-soków-Sana

Sana to najprostsza w obsłudze i myciu wyciskarka na świecie. Bardzo wiele osób uznaje tę cechę jako jedną z najważniejszych przy wyborze wyciskarki, czy jakiegokolwiek innego sprzętu. Dlatego też producenci dołożyli wszelkich starań, aby maksymalnie uprościć i ułatwić czyszczenie Sany. I trzeba przyznać, że im się to udało w 100%. Sana posiada banalnie prostą budowę, zaledwie 4 części robocze, zero trudnodostępnych zakamarków. Montaż jej części jest całkowicie intuicyjny, a mycie nie potrwa dłużej niż 3-4min.

Wyciskarka Sana wyciska soki ze wszystkich owoców, warzyw, a nawet ziół. W przeciwieństwie do sokowirówki, Sana bardzo sprawnie wyciska wszystkie „trudne” do wyciskania surowce na przykład tzw. zieleninę, czyli jarmuż, szpinak, sałatę, brokuły, natkę pietruszki itp. Jak wiadomo, warzywa te mają wiele wspaniałych właściwości zdrowotnych, a picie ich w postaci soku ułatwia wchłanianie zawartych w nich witamin i minerałów.

Sana daje możliwość regulacji gęstości wyciskanego soku. Nasze gusta się różnią. Część osób (zwłaszcza dzieci) lubi klarowne soki, bez drobinek miąższu. Inni natomiast przeciwnie – lubią sok esencjonalny, z większą zawartością błonnika. Dlatego też wyciskarka Sana umożliwia wyciskanie obu rodzajów soku, w zależności od naszych upodobań.

Sana to nie tylko wyciskarka do soków, to urządzenie wielofunkcyjne. Oprócz wyciskania soków, Sana znakomicie poradzi sobie z przygotowaniem różnych zdrowych potraw i deserów. Docenią to zwłaszcza osoby, które lubią gotować i dbają o to, co jedzą. Przy pomocy wyciskarki Sana można zrobić między innymi: naturalne mleczka migdałowe i sojowe, masło orzechowe, hummus, lody i sorbety, a nawet domowy makaron.

 

wyciskarka_sana_funkcje

Wyciskarka ta wyciska sok z maksymalną zawartością składników odżywczych. Dzięki innowacyjnej wolnoobrotowej technologii wyciskania, sok zachowuje świeżość i swoje właściwości zdrowotne nawet do 48 godzin od wyciśnięcia! Dzięki temu można go wycisnąć raz, a następnie zabrać do pracy lub na wycieczkę i przez cały dzień.

Wyciskarka do soków Sana wyróżnia się najwyższą jakością wykonania. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników wszystkie części wyciskarki Sana wykonane zostały z higienicznych materiałów, wolnych od szkodliwej substancji Bisfenol A oraz posiadających atesty FDA. Potwierdzeniem wyjątkowej jakości urządzenia jest rekordowa gwarancja – aż 10 lat na silnik!
To tylko kilka istotnych zalet wyciskarki Sana EUJ-707. Dowiedz się więcej na jej temat i poznaj inne wyciskarki do soków na stronie www.eujuicers.pl

marka-wyciskarki-sana

 

 

Może Ci się również spodoba