Tikkurila – zaufaj doskonałej jakości

tikkurilla

Już od ponad 150. lat Tikkurila oferuje klientom indywidualnym i odbiorcom profesjonalnym rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni, proste w stosowaniu i przyjazne dla zdrowia oraz środowiska naturalnego.

Międzynarodowa marka Tikkurila dostarcza swoim klientom wysokiej jakości dekoracyjne i ochronne rozwiązania, przeznaczone do malowania niemal wszystkich powierzchni.
Szeroka gama wyrobów dekoracyjnych, wewnętrznych i zewnętrznych, bogata paleta kolorów, zróżnicowane stopnie połysku i tekstury sprawiają, że marka Tikkurila proponuje swoim klientom indywidualne rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb i gustu: od inspiracji, przez porady, aż po gotowy efekt. Nieograniczone rozwiązania kolorystyczne dostępne są dzięki posiadaniu jednego z najbardziej profesjonalnych systemów barwienia – Tikkurila Avatint. Ponad 150 lat doświadczenia, stabilnego rozwoju i innowacji produktowych jest niezmiennie doceniane przez klientów.
Rosnąca stale na przestrzeni ostatnich lat popularność marki Tikkurila zadecydowała o przyznaniu jej szczególnego wyróżnienia Laur Konsumenta 2015 – Top Marka.

www.tikkurila.pl
infolinia 801 88 99 65,
+48 22 310 95 55

Może Ci się również spodoba