Rozwijaj swoją karierę z Toyotą

Toyota Material Handling Polska to firma, która pomaga wszystkim przedsiębiorstwom sprostać dzisiejszym wyzwaniom transportu wewnętrznego. Organizacja oferuje pełną gamę wózków widłowych z przeciwwagą Toyota i wózków magazynowych BT. Dopełnieniem oferty są Systemy Regałowe i rozwiązania logistyczne, takie jak, system do zarządzania flotą wózków Toyota I_Site i nowatorski system ostrzegawczy SpotMe. TMHPL w swojej ofercie posiada również sprzedaż i wynajem wózków używanych, wynajem krótko i długoterminowy, jesteśmy również jedynym autoryzowanym na polskim rynku serwisem wózków widłowych marki Toyota i BT.

5Pracownicy wizytówką firmy Toyota Material Handling Polska dąży do doskonałości we wszystkich aspektach swojej działalności. Jednym z nich są zadowoleni pracownicy, którzy stanowią mocny fundament firmy. Aby osiągnąć pożądany efekt, firma organizuje szereg szkoleń umożliwiających poszerzenie kompetencji. Możliwość indywidualnego rozwoju to między innymi kursy języka angielskiego dla pracowników, którzy na co dzień posługują się nim w ramach swoich działań. Firma wspiera pracowników, organizując szkolenia wewnętrzne umożliwiające szybkie wdrożenie się do organizacji poprzez spotkania z osobami z danych działów. Zależnie od stanowiska, zatrudnione osoby sygnalizują przełożonym, jakich szkoleń potrzebują i w miarę możliwości są one również realizowane. Ważną kwestią w polityce personalnej firmy jest integracja zespołu. W Toyota Material Handling Polska pracownicy mogą liczyć na spotkania doroczne, wspólne wyjścia do kina, restauracji, dofinansowania do karnetów sportowych, jak i kantynę, która serwuje pyszne obiady nawet dla najbardziej wymagających smakoszy. Ponadto, pracownicy angażują się w działania CSR, gdzie wspólnie z instytucjami państwowymi organizują m.in. liczne atrakcje dla dzieci, co czyni ich dumnymi z pracy w Toyota oraz uwidacznia uznanie i pochwałę wśród lokalnej społeczności.
Pięć kluczowych zasad

Źródłem nieprzerwanych sukcesów organizacji jest wizja i oddanie wspólnym zasadom – Toyota Way. Wszyscy członkowie zespołu Toyota, na każdym poziomie, dbają o wykorzystywanie tych wartości w ich codziennej pracy i w stosunkach z innymi.
Wyzwanie – tworzenie długoterminowego planu działania oraz mierzenie się z codziennymi wyzwaniami.

Kaizen – stałe doskonalenie działań, dążenie do zmian na lepsze.

Genchi Genbutsu – sięgnięcie do źródła, aby odkryć prawdziwe oblicze spraw, co pomaga podejmować właściwe decyzje, budować porozumienie i osiągać wyznaczone cele w możliwie najkrótszym czasie. Szacunek – akceptacja i zrozumienie dla innych ludzi, stworzenie zaufania. Praca zespołowa – możliwość rozwoju dla wszystkich, maksymalne wykorzystanie potencjału indywidualnego i zespołowego.


 

Toyota Material Handling
Polska Sp. z o.o.
ul. Potockiego 1A
96-313 Jaktorów

Infolinia: 801 366 900
info@pl.toyota-industries.eu
www.toyota-forklifts.pl

 

Może Ci się również spodoba