Rozłóżmy sukces na części

Działalność firmy Denckermann opiera się na produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości części samochodowych. Można więc powiedzieć, że nadrzędnym celem firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim zmotoryzowanym. Potwierdzeniem zarówno pozytywnego kierunku działalności, jak i celu osiąganego przez firmę są liczne wyróżnienia, którymi organizacja jest nagradzana.

Bez nazwy-1

Jednym z wielu wyróżnień, dzięki którym Denckermann potwierdza swoją pozycję rynkową, jest certyfikat programu Solidny Pracodawca Roku, którego firma jest już wieloletnim laureatem. Zdobywając rokrocznie owo wyróżnienie, firma potwierdza swoje pozytywne praktyki związane z prowadzoną polityką personalną. Realizując każdego dnia zarówno zawodowe, jak również indywidualne cele załoga firmy przenosi organizację oraz samych siebie na coraz to wyższy poziom. Kadra zarządzająca wspólnie z każdym pracownikiem tworzy zgrany zespół, ponieważ tylko wspólnie można osiągnąć naprawdę znaczące zmiany. Jest to jasny sygnał o tym, iż w Denckermannie pracownicy stanowiący najistotniejszy kapitał są doceniani, a sprzyjające środowisko przekłada się na pozytywną jakość pracy, dzięki czemu użytkownicy produktów firmy mają pewność, że dokonali dobrego wyboru.

Aleksandra Wolszczak, Dyrektor Operacyjny i HR, zapytana o to, jak pozytywna praktyka w obszarze polityki personalnej wpływa na efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa, odpowiada: – Praca to niewątpliwie ważny aspekt naszego życia. Jeśli jest ona źródłem satysfakcji, to ma pozytywny wpływ na przyszłość firmy, w której pracujemy. Dzięki odpowiednio zaplanowanej polityce kadrowej i finansowej mamy możliwość wykorzystania dużo więcej czynników motywujących pracowników. Wynagrodzenie, benefity, możliwości rozwoju oraz godzenie pracy zawodowej z życiem prywatnym to tylko nieliczne z czynników, które determinują nasze zadowolenie. Zadowolony pracownik to efektywny pracownik.

W związku z kolejną edycją projektu Solidny Pracodawca Roku firma Denckermann po raz kolejny podejmuje działania zmierzające do uzyskania raz jeszcze tytułu Solidny Pracodawca Roku. W ten sposób podkreśla, jak istotną rolę zarówno w rozwoju organizacji, jak i swoich pracowników odgrywa kwestia inwestowania w efektywną politykę HR oraz promowanie jej w mediach. Działania w obszarze polityki personalnej, dzięki którym organizacja zaskarbiła sobie uznanie kapituły projektu, wskazują iż firma ma duże szanse po raz kolejny stanąć na piedestale razem z innymi jednostkami, dla których rozwój stanowi kluczową rolę, a promowanie pozytywnych praktyk jest swojego rodzaju fundamentem działania.

Może Ci się również spodoba